Plungiškis su Klaipėdos V. Knašiaus KM komanda iškovojo medalį

2014-10-14

Spalio 11-12 d. Vilniuje vyko Lietuvos jaunučių sporto žaidynių vaikinų krepšinio finalinis ketvertas. Jame dalyvavo komandos iš Klaipėdos, Vilniaus ir Kauno. Klaipėdos V. Knašiaus KM atstovavo Plungės sporto ir rekreacijos centro auklėtinis Žilvinas Kubilius. Įdomu ir tai, kad Klaipėdos V. Knašiaus KM treniruoja buvęs Plungės krepšininkas Alfredas Kaniava.

 

Žilvinas Kubilius

Pirmose finalinio ketverto rungtynėse klaipėdiečiai žaidė prieš Kauno krepšininkus. Pirmuosius du kėlinius komandos žaidė apylygiai, tačiau lemiamą kėlinį geriau sužaidė ir į priekį išsiveržė Klaipėdos V. Knašiaus KM jaunieji krepšininkai. Pajūrio vaikinai kauniečius įveikė rezultatu 83:69.

Laimėję šias rungtynes, Klaipėdos V. Knašiaus KM žaidėjai pateko į finalą, kuriame žaidė prieš Vilniaus KM-I.

Finalinės rungtynės vyko taškas į tašką. Ketvirtame kėlinyje Vilniaus krepšininkams pavyko išsiveržti į priekį, bet, baigiantis rungtynėms, klaipėdiečiai sugebėjo varžovus pasivyti. Rungtynių pabaigoje rezultatas buvo lygus, tad komandoms teko žaisti papildomą laiką. Sėkmingiau sužaidė Klaipėdos V. Knašiaus KM komanda, kurios gretose žaidė plungiškis Žilvinas Kubilius, ir finalą laimėjo rezultatu 81:74.

 

Plungės SRC inf.


 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.