Plungiškiai – vieni iš nugalėtojų

2014-11-11

         Antrus metus iš eilės Plungės akademiko Adolfo Jucio pagrindinės mokyklos mokinių komanda (vadovė – mokytoja Elena Kulbokienė) tapo konkurso „Geriausia Lietuvos „eTwinning“ mokykla” viena iš laimėtojų.

       Konkurso organizatorius Švietimo mainų ir paramos fondas atrinko devynias geriausias šalies įvairaus amžiaus grupių mokyklas iš 55-ių, vykdžiusių kokybiškiausius tarptautinius programos „eTwinning“ projektus. Įvertinimo plungiškių komanda sulaukė už įgyvendintą tarptautinį projektą „Mano svajonių profesija”. Jame dalyvavo mokiniai ir mokytojai iš keturiolikos Europos šalių: Estijos, Latvijos, Suomijos, Norvegijos, Danijos, Graikijos, Italijos, Prancūzijos, Ispanijos, Belgijos, Turkijos, Lenkijos, Čekijos ir Lietuvos. Vaikai vieni kitiems kūrybiškai pristatė savo svajonių ir tėvų profesijas, rinko medžiagą apie populiariausias profesijas Europoje, daug ir šiltai bendravo tarpusavyje. Pabaigoje visų šalių atstovai sukūrė bendrą internetinę knygelę apie profesijas Europoje.

       Už įvairiapusę ir puikią veiklą šis projektas apdovanotas nacionaliniu ir europiniu kokybės ženkleliais. O kaip „Geriausios „eTwinning“ mokyklos 2014” laimėtojai projekte dalyvavę moksleiviai per rudens atostogas buvo pakviesti į programos „eTwinning“ stovyklą „Inovacijos mokykloje ir už jos ribų‘‘ Vilniuje. Dvi dienas stovykloje vyko įdomi, žaisminga ir kartu inovatyvi edukacinė programa. Vaikai kūrė robotus, kartu su animatoriais atliko įspūdingus cheminius eksperimentus. Lankėsi Lietuvos energetikos ir technikos muziejuje, kur vyko smagūs fizikos žaidimai.

       Šioje stovykloje mokiniai ne tik kūrė, bet ir pramogavo. Pirmosios dienos vakare stovykla persikėlė į kino teatrą „Forum Cinemas”, kur vaikai žiūrėjo animacinį filmą „Dėžinukas”. Kitos dienos popietę jie susipažino su Vilniaus senamiesčiu, jo architektūra. Namo plungiškiai grįžo su diplomais ir dovanomis, turiningai pailsėję ir pasisėmę inovatyvių idėjų naujiems projektams kurti.

Plungės akademiko Adolfo Jucio pagrindinės mokyklos mokytoja, programos „eTwinning“ metodininkė Elena Kulbokienė

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.