Plungiškiai spindėjo MKL „Žvaigždžių dienoje“ 2018

2018-01-23

Sausio 21-ą į Kėdainių areną iš visos Lietuvos atvyko daugiau kaip 300 jaunųjų krepšininkų ir krepšininkių. Tradicinėje LIDL – Lietuvos moksleivių krepšinio lygos šventėje „Taip krepšinį žaisti verta“, kuri dar vadinama lygos „Žvaigždžių diena“, jaunimas demonstravo savo sugebėjimus įvairiose krepšinio rungtyse, o rungtynėse susikovė geriausi lygos krepšininkai.

Estafečių konkursas „Vienas už visus ir visi už vieną“ komandą sudaro po tris skirtingo amžiaus komandos narius. Į didįjį finalą tarp vaikinų pateko Penevėžio KKSC, Plungės SRC, Knašiaus KM ir Kėdainių SC. Vaikinų finale susitiko Plungės SRC ir arenos šeimininkų, Kėdainių SC, komandos. Plungiškiai pataikė visu tris metimus iš pirmojo karto ir laimėjo „Vienas už visus ir visi už vieną“ konkursą. Nugalėtojais tapo Plungės SRC auklėtiniai: Žilvinas Rusys (treneris G. Glikmanas), Rokas Armalis (treneris V. Lapis) ir Robertas Kurmis (treneris V. Lapis).

Tarp keturių stipriausių merginų komandų pateko Panevėžio KKSC, Vilniaus KM, Šiaulių KA – „Saulė“ ir Plungės SC komandos. Į konkurso finalą tarp merginų iškopė Plungės SRC ir Šiaulių KA – „Saulė“ komandos, nors rungtis komandos atliko ne itin rezultatyviai, tačiau nugalėtojomis tapo Šiaulių KA – „Saulė“, už savęs palikdamos plungiškes.

Antrą vietą laimėjo Plungės SRC komanda: Kamilė Daržinskytė, Kornelija Mineikaitė ir Emilija Rimavičiūtė (trenerė E. Lapienė).

 „Bauduko“ ir „Karavano“ konkurse į kitą etapą pateko Gabija Tilvikaitė ir Samanta Motužytė, bet laimėti nepavyko.

MKL rinktinių rungtynėse „Mėlynieji“ prieš „Geltonuosius“ vaikų ir jaunimo grupėje puikiai pasirodė plungiškiai, o šventines varžybas laimėjo „Mėlynieji“ – 93:102.

 

Plungės SRC inf.

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.