Plungiškiai – šachmatų turnyruose „Baltijos kelias – 2018“

2018-04-17

Balandžio 13-14 dienomis  Vilniuje vyko III tarptautinis vaikų ir jaunučių šachmatų festivalis „Baltijos kelias“. Dalyvavo 235 dalyviai ne tik iš visos Lietuvos, bet ir iš Lenkijos, Ukrainos, Baltarusijos, Estijos, Rusijos, Latvijos, Vokietijos. Turnyrą savo apsilankimu pagerbė 13-asis pasaulio šachmatų čempionas, fondo KASPAROV CHESS FOUNDATION įkūrėjas Garis Kasparovas. 

Varžybos vyko keturiuose turnyruose, suskirstytuose pagal amžiaus grupes. Plungės sporto ir rekreacijos centrui atstovavo du auklėtiniai: M. Valančiaus pradinės mokyklos „Saulės” skyriaus pirmokas Karolis Kapickis ir M. Valančiaus pradinės mokyklos antrokė Agota Kontrimaitė.

Varžybos vyko šveicariškąja sistema 9 ratais. Karolis Kapickis žaidė amžiaus grupėje iki 8 metų. Karoliui sekėsi puikiai, jis surinko 6 taškus iš 9 galimų ir bendroje įskaitoje užėmė 6 vietą, tačiau tarp lietuvių buvo antras.  Tai puikus jaunojo šachmatininko pasiekimas. Šiame turnyre žaidė 51 dalyvis.

Amžiaus grupėje iki 10 metų  žaidusiai Agotai Kontrimaitei sekėsi kukliau, ji surinko 5 taškus iš 9 galimų ir iškovojo 30 vietą tarp 78 dalyvių.

Nuotraukoje 13 -asis pasaulio šachmatų čempionas su Agota Kontrimaite ir Karoliu Kapickiu.

 

Plungės VŠK „Bokštas” informacija

 

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.