Plungiškiai krepšinio 3×3 turnyro nugalėtojai

2023-11-07

Lapkričio 4–5 d. Saudo Arabijoje, Neomo mieste vyko krepšinio 3×3 turnyras „Neom challenger“. Jame dalyvavo 16 komandų iš įvairių pasaulio valstybių. Komandos buvo suskirstytos į 6 pogrupius. Plungiškių komanda, kurios sudėtį sudarė Ignas Razutis, Rolandas Jakštas, Ovidijus Kaminskis ir Deividas Rasys, žaidė „C“ grupėje kartu su Hangzhou (Kinija) ir Caguas (Puerto Rikas).

Pirmose grupės varžybose plungiškiai rezultatu 19:21 nusileido Hangzhou, o antrose nesunkiai įveikė varžovus iš Puerto Riko rezultatu 21:12. Grupėje užėmę antrąją vietą Plungės krepšininkai pateko į ketvirtfinalio etapą, kuriame jų varžovais buvo vieni iš turnyro favoritų – Amsterdamo „HiPRO“ komanda iš Olandijos. Plungės SRC komanda šią dvikovą laimėjo rezultatu 21:15 ir pateko į kitą etąpą.

Pusfinalyje Plungės komanda susitiko su Krupanj komanda iš Serbijos. Kovoje dėl patekimo į finalą pajėgesni buvo plungiškiai, kurie rezultatu 21:16 įveikė varžovus iš Serbijos ir pateko į turnyro finalą.

Finale, kaip ir reikėjo tikėtis, vyko atkakli kova prieš tą pačią komandą, kuriai plungiškiai pralaimėjo grupių etape – Hangzhou. Šiose finalinėse rungtynėse Kinijos komandai nepavyko dar kartą įveikti plungiškių. Mūsų krepšininkai dar nesibaigus rungtynių laikui įsmeigė 21-ąjį tašką ir tapo turnyro nugalėtojais! Laimėta rezultatu 21:18.

Plungės SRC komandai atiteko pirmos vietos taurė, piniginis prizas ir kvietimas į turnyrą „Honk Kong masters“. Ignas Razutis išrinktas naudingiausiu turnyro žaidėju. Pats Ignas Razutis sako, kad šiuo prizu dalinsis su komandos draugu Ovidijumi Kaminskiu.

Plungės SRC komandą remia: Plungės rajono savivaldybė, UAB „Plungės lagūna“, UAB „MarmoArc“, UAB „Constro“ ir UAB „Garso impulsas“.

Plungės SRC inf.

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.