Plungiškiai išsirinko: Kalėdų eglė atrodys tarsi tekantis fontanas

2018-10-19

 

Šią savaitę Plungės rajono savivaldybės administracijos internetinėje svetainėje plunge.lt buvo paskelbta apklausa ir kviečiama iki spalio 19 dienos balsuoti už labiausiai patikusį Plungės kalėdinės eglės puošimo variantą. Apklausoje dalyvavę plungiškiai nusprendė, jog šįmet savo miesto Kalėdų simbolį nori matyti atrodantį tarsi tekantis fontanas.

Buvo galima rinktis iš keturių papuošimo variantų. Siūlyta eglę dabinti dideliais senoviniais žaisliukais, megztomis šviečiančiomis kojinėmis, spindinčiais bumbulais arba  rinktis  tarsi fontanas tekantį eglės puošimo variantą. Pastarasis ir sulaukė daugiau nei pusės (53,2 proc.) balsų. Jį rinkosi net 355 apklausos dalyviai. Antrojoje vietoje liko dideliais senoviniais žaislais puošta eglė, kuri patiko 191 (28,6 proc.) balsavusiajam. Šešiasdešimt (9 proc.) respondentų balsavo už  spindinčiais bumbulais padabintą eglę, o mažiausiai (46 balsai, 6,9 proc.) dėmesio sulaukė megztomis kojinėmis šviečianti žaliaskarė. Tiesa, 15 plungiškių (2,2 proc.) pasisakė, kad jiems nepatiko nė vienas iš keturių pasiūlytų variantų. Iš viso apklausoje dalyvavo 667 Kalėdų simbolį rinkę plungiškiai.

Kaip atrodys Senamiesčio aikštės puošmena, jau aišku. Dabar bus ieškoma, kas padės išpildyti plungiškių norus ir šitaip eglę  papuošti.

 

Plungės miesto seniūnijos informacija

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.