Plungiškiai Donatai pateko į „Lietuvos balso” mažąjį finalą

2014-11-24

       „Labas vakaras, mylimos Lietuvos ausys ir širdys“, – tokiais žodžiais šį sekmadienį LNK TV muzikiniame projekte „Lietuvos balsas” pasisveikino Inga Jankauskaitė ir pradėjo pirmąjį nokautų vakarą. O Rolandas Vilkončius pažadėjo, jog šis „Lietuvos balso“ etapas smogs triguba jėga. K. Zvonkuvienė ir M. Vitulskis buvo ramūs, nes šiandien savo kalibrą demonstravo D. Montvydo ir Valinskų komandos.

       Pirmieji ant scenos žengė Valinskų mokiniai. Pirmoji „žalia korta“ suteikta Aleksandrui Dirmantui. O pirmieji į kovą stojo: plungiškiai Donatai, J. Stanislovaitis ir D. Šemiotas. A. Valinskas palinkėjo ringo senbuviui boksininkui D. Šemiotui nesiimti fizinių veiksmų. I. Valinskienė nepritarė: „O man tai būtų įdomu, jei nepanaudotų.“ R. Vilkončius nesusipratęs paklausė: „Kaip suprasti? Nesimuškit – bet norim kraujo.“ Visi prapliupo juoktis, o A Valinskas pridūrė: „ Visos moterys kraugerės.“

       „Pasikartosiu. Daugirdai, jūs pats geriausias dainininkas-sportininkas visame pasaulyje“, – sakė M. Vitulskis. 
Valinskai buvo lakoniški – pirmuosius į „Lietuvos balso“ finalus delegavo du plungiškius Donatus. Antrasis buvo boksininkas D. Šemiotas. Deja, J. Stanislovaitis paliko projektą.

 

Informacija parengta pagal portalo „Delfi” medžiagą

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.