Plungiškiai Donatai pateko į kitą muzikinio projekto „Lietuvos balsas“ etapą

2014-10-09

 

 

       Donatas Čižauskas (24 metų) ir Donatas Balvočius (26 metų) iš Plungės su vėjeliu įžengė į LNK TV muzikinio projekto „Lietuvos balsas“ sceną, kur stengėsi įrodyti, kad sugeba dainuoti ne vien vestuvėse, bet ir didžiojoje scenoje.

       „Viena yra koncertuoti privačiuose renginiuose, visai kas kita – lipti į didelę sceną. Todėl dabar dreba rankos“, – teigė D. Balvočius.

       „Susipažinom paprastai. Abu esame vestuvių muzikantai, panašūs. Mus net maišydavo. Būdavo, kad grodavom vienas vieno vestuvėse, kitas kito,“ – apie vaikinų pažintį pasakoja D. Čižauskas.

       Į viską draugai žiūri pozityviai ir su humoru, net meilės reikalai neatrodo rimti. „Dar turbūt ne laikas. Yra visokių meilių buvę, bet kadangi kiekvieną savaitgalį pilna gražių pamergių… Gyvenimas tęsiasi“, – savo poziciją dėsto D. Balvočius.

       Vienam iš šmaikštuolių žemaičių vaikinų jau yra tekę pabuvoti „Lietuvos balso“ scenoje ir mėgautis gerbėjų dėmesiu. D. Čižauskas dalijasi viena komiška istorija: „Gaunu žinutę: „Laukiu tavęs, mažuti.“ Pasižiūriu į vardą ir pavardę – kad jau ne mergautinė, į nuotrauką – ir vaikų turi.“

       Kuo daugiau sužinai apie juos, tuo mažiau skirtumų atrandi.Taipir norisi juos vadinti broliais šaunuoliais. O ir patys sako: „Mes einam kaip vienas.“

       Plungiškių Donatų pasirodymą šauniai įvertino komisija. Juos ruošti kitam etapui pasirinko Inga ir Arūnas Valinskai.

LNK TV informacija

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.