Plungiškiai dalyvavo žaibo šachmatų varžybose „Lietuvos Respublikos Seimo taurė – 2018“

2018-03-06

2018 metų kovo 3 dieną Vilniuje vyko tradicinės žaibo šachmatų varžybos „Lietuvos Respublikos Seimo taurė – 2018“, skirtos Lietuvos Respublikos Nepriklausomybės atkūrimo 28 – osioms metinėms paminėti, kurių metu šachmatininkai galėjo išbandyti jėgas net keturiuose turnyruose: Seimo taurės suaugusiųjų (A) turnyre, vaikų ir jaunučių (B) turnyre, simultane su tarptautiniu meistru (-e) (C turnyre) ir didžiųjų šachmatų (D) turnyre. Šiemet renginyje dalyvavo keturi plungiškiai: A turnyre – Gintaras Bagužis, Rolandas Mačiuitis, Rytis Buterlevičius, sudarę Plungės komandą, ir buvęs Plungės sporto mokyklos auklėtinis Giedrius Surplys, B turnyre – Karolis Kapickis.

A turnyre varžėsi net 106 dalyviai, varžybos vyko šveicariškąja sistema, buvo žaidžiama 11 ratų. Aukščiausią rezultatą tarp plungiškių pasiekė Gintaras Bagužis, surinkęs 8,5 taško iš 11 galimų ir iškovojęs trečią vietą. Rolandas Mačiuitis su 7,5 taško liko vienuoliktas, o Rytis Buterlevičius su 7 taškais – aštuonioliktoje vietoje. Susumavus iškovotus komandų narių taškus, plungiškiai nusileido tik tiek pat komandinių taškų surinkusiai Vilniaus komandai ir dėl blogesnių papildomų rodiklių užėmė antrą komandinę vietą tarp 17 komandų. Tai puikus plungiškių pasiekimas. Šiame turnyre šauniai pasirodė ir Giedrius Surplys, pelnęs 7,5 taško ir iškovojęs 14-ą rezultatų lentelės vietą.

B turnyre, kuriame dalyvavo jaunasis plungiškis Karolis Kapickis, varžėsi 69 šachmatininkai, gimę 2004 metais ir vėliau. Po atkaklių 9 ratų kovų šveicariškąja sistema aštuonmetis Karolis surinko 4 taškus iš 9 galimų ir amžiaus grupėje iki aštuonerių metų laimėjo antrosios vietos apdovanojimus.

C ir D turnyruose plungiškiai nedalyvavo.

 


Plungės komanda (iš kairės į dešinę): Gintaras Bagužis, Rolandas Mačiuitis ir Rytis Buterlevičius

VŠK „Bokštas“ informacija

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.