Plungiškiai dalyvavo Platelių kroso triatlono čempionate

2017-09-22

2017 m. rugsėjo 16 d. Plateliuose pirmą kartą  įvyko Lietuvos kroso triatlono čempionatas, kurį organizavo Plungės sporto ir rekreacijos centras ir asociacija „Sporto renginiai“. Šio renginio tikslas – populiarinti triatlono sportą Plungėje ir Lietuvoje,  propaguoti aktyvų ir sveiką gyvenimo būdą gryname ore, surengti varžybas tiek naujokams, tiek pažengusiems sportininkams ir išsiaiškinti pajėgiausius kroso triatlono sportininkus.

Pirmajame Platelių triatlone varžėsi pajėgiausi ir ištvermingiausi šios sporto šakos atstovai. Elito trasoje iš 7 dalyvių pirmą vietą užėmė  trakiškis Marijus Butrimavičius, kuris distanciją įveikė per 1val. ir 42 sek., antrą vietą – elektrėniškis Rimantas Butkevičius -1val. ir 56 sek.

Mėgėjų trasoje varžėsi 4 dalyviai. Pirmą vietą užėmė klaipėdiškis Justas Rimša, kuris įveikė trasą per 36 min. ir 13 sek.

Vaikų trasoje rungėsi 2 dalyviai. Nedideliu pranašumu pirmą vietą užėmė klaipėdiškis Gvidas Skirutis (16 min. ir 38 sek.), o antrą – Panevėžio triatlono klubo narys Kristupas Rimkus (17 min. ir 4sek.).

10 km bėgimo trasoje vyrų grupėje varžėsi 7 dalyviai. Tarp jų – ir plungiškis Bėgimo klubo narys Algirdas Miknys, kuris užėmė 3 vietą (48 min. ir 52 sek.). Pirmą vietą iškovojo klaipėdiškis Valenta Ūža (42 min. ir 23 sek.). Moterų grupėje kovojo 5 dalyvės. Plungiškė Daiva Deimantienė,  įveikusi trasą per 56 min. ir 48 sek., nepaliko šansų savo varžovėms ir iškovojo pirmą vietą. Antroje vietoje – „Ritmo“ klubo narė Jurgita Juraškienė (58 min. ir 28 sek.), o trečioje – dar viena Plungės atstovė Asta Česnauskienė (58 min. ir 59 sek.).

Visų amžių grupių nugalėtojai ir prizininkai apdovanoti taurėmis, medaliais ir diplomais.

 

Plungės SRC informacija
www.plungesrc.lt
 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.