Plungiškiai dalyvavo Konstitucijos egzamine

2014-10-02

 
       Rugsėjo 30 d. vyko jau aštuntus metus  Lietuvoje organizuojama tradicine tapusi visuotinė teisinių žinių įvertinimo akcija – Konstitucijos egzaminas 2014. Teisingumo ministerija kartu su egzamino globėja – Lietuvos Respublikos Prezidente Dalia Grybauskaite – visus šalies piliečius ir gyventojus akcijos metu kvietė pasitikrinti Konstitucijos žinias.

        „Visi šalies gyventojai turi išmanyti Konstituciją, kadangi tai – mūsų valstybės pagrindas. Lietuvos piliečiams šis egzaminas bus puiki galimybė atnaujinti žinias ir pasitikrinti, kaip gerai žino savo teises, kurias jiems garantuoja Konstitucija“, – sako teisingumo ministras J. Bernatonis.

       Plungės rajono savivaldybė taip pat prisijungė prie šios akcijos. Konstitucijos egzamine dalyvavo Plungės „Saulės“ gimnazija, Alsėdžių vidurinė mokykla, egzaminas buvo laikomas ir Plungės rajono savivaldybėje.

       Nors labai didelio susidomėjimo Konstitucijos egzaminas Plungės rajone nesulaukė, galime pasidžiaugti, kad iš 23 egzamino I etape dalyvavusių Plungės „Saulės“ gimnazistų sėkmė lydėjo abiturientę Bernadetą Griciūtę – ji pateko į II etapą. Plungės rajono savivaldybėje  savo Konstitucijos žinias nusprendė pasitikrinti 13 žmonių. Džiugu, kad šiais metais aktyviau dalyvavo Savivaldybės administracijos darbuotojai. Visi dalyviai laikė egzamino testą, skirtą teisinio išsilavinimo neturintiems piliečiams. Pirmąjį egzamino etapą sėkmingai įveikė Savivaldybės kontrolierė Danutė Jarašiūnienė.

       Dėkojame visiems dalyvavusiems ir linkime sėkmės II etape.

 

Informaciją parengė  mero patarėja Daina Martišienė

Sauliaus Narkaus nuotraukos 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.