Plungiškėms – bronza

2014-04-11

 

 

Balandžio 4-6 dienomis Ukmergėje vyko MKL mergaičių, gimusių 2000-2001m., krepšinio čempionato MANIJA II diviziono ketvertų finalo varžybos. Plungės SRC mergaičių komanda, vadovaujama trenerės Editos Lapienės, pirmą dieną žaidė su Vilniaus KM komanda ir varžybas pralaimėjo rezultatu 30:37. Rezultatyviausiai žaidė Patricija Biečiūtė (12 taškų) ir Erlanda Narkutė (6 taškai).

Plungės SRC mergaičių krepšinio komanda

 

Antrą dieną susitikimas su Ukmergės SM bendraamžėmis baigėsi 55:66 šeimininkių naudai. Rezultatyviausiai šiose varžybose žaidė Patricija Biečiūtė (18 taškų), Rasvita Gedeikytė (13 taškų) ir Aurėja Pilitauskaitė (9 taškai). Sekmadienį dėl trečios vietos plungiškės susitiko su Tauragės SM. Varžybos vyko taškas į tašką, bet vis tik plungiškės laimėjo 52:51 ir per ketvertų finalo apdovanojimus pasipuošė bronzos medaliais. Šiose varžybose vėl rezultatyviausiai žaidė Patricija Biečiūtė (22 taškai), Rasvita Gedeikytė (15 taškų) ir Erika Grigaitytė (6 taškai). Pirmą vietą iškovojo šeimininkės, 47:44 nugalėjusios Vilniaus KM.

Treneriai ir teisėjai į simbolinį finalo penketą išrinko Patriciją Biečiūtę, o naudingiausia komandos žaidėja – Erlandą Narkutę.

Džiaugsmo ašaromis aplaistyta taurė ir medaliai parvažiavo į Plungę. Už paramą komanda ir trenerė dėkinga žaidėjų tėveliams ir komercinės firmos „Inesa” vadovui Audriui Klišoniui.  

 

Trenerė Edita Lapienė

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.