Plungiškė akordeonistė – tarptautinio konkurso laureatė

2014-12-04

         Šį rudenį Šiauliai tapo akordeono miestu, mat šiame mieste nuaidėjo X tarptautinis akordeono muzikos festivalis – konkursas „Linksmasis akordeonas“, gyvuojantis nuo 1997 metų.

         Kadangi šis konkursas – festivalis šiemet jubiliejinis, festivalio programa buvo išplėtota, ir ,,Linksmojo akordeono“ renginiai Šiauliuose vyko visą rudenį. Savo turiniu ir ypatinga nuotaika intrigavo tradiciniu tapęs dienos trukmės akordeoninių ansamblių paradas „Crazy accordion“ bei  masinio tarptautinio akordeonistų orkestro „Baltic Tremolo“, sudaryto iš  Lietuvos, Latvijos ir Estijos akordeono mokinių ir mokytojų, neįtikėtinas koncertas Šiaulių Šv. apaštalų Petro ir Pauliaus katedroje.

         Na, o lapkričio 20-oji  išsiskyrė savo konkursine dvasia ir akademine nuotaika.  Konkurse – festivalyje varžėsi, maloniai bendravo, dalijosi patirtimi akordeono solistai, ansambliai ir jų mokytojai. Vien solistų, atvykusių iš Latvijos, Estijos, Lietuvos, Baltarusijos ir Rusijos, įvairiose amžiaus grupėse čia konkuravo per devyniasdešimt. Tad ir dalyviams, ir jų mokytojams ši diena buvo labai atsakinga ir kupina konkursinės įtampos. Nepaisant to, Plungės Mykolo Oginskio meno mokyklos mokytojos metod. Laimos Jundulienės paruošta 1 klasės mokinė Emilija Paulauskaitė aplenkė daugybę už save vyresnių varžovų ir tapo X tarptautinio akordeono muzikos festivalio – konkurso „Linksmasis akordeonas“ III vietos laimėtoja.

 

Dalia Stasikėlienė,
Plungės Mykolo Oginskio meno mokyklos direktoriaus pavaduotoja ugdymui

Silvos Galvadiškytės nuotraukoje X tarptautinio akordeono muzikos festivalio – konkurso „Linksmasis akordeonas“ Šiauliuose III vietos laimėtoja Emilija Paulauskaitė su savo mokytoja metod. Laima Junduliene

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.