Plungės ūkininkai pagerbti „Metų ūkis 2015“ apdovanojimuose Kaune

2015-11-18

       Lapkričio 6 d. į Kauno kultūros ir sporto centro „Girstutis“ salę susirinko ūkininkai iš visos Lietuvos.  čŒia jau 22-ąjį kartą organizuotas konkursas „Metų ūkis 2015“, o visų geriausių šių metų ūkininkų sąraše puikavosi ir trijų Plungės rajono ūkininkų šeimų pavardės.

       Susirinkusiuosius sveikino Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius, Europos Parlamento narys Bronis Ropė, Seimo narys Jonas Kondrotas, žemės ūkio ministrė Virginija Baltraitienė, generalinio šventės rėmėjo – DNB banko – atstovas Andrius Ivanauskas ir pagrindinio renginio rėmėjo – UAB „Biržų žemtiekimas“ – generalinis direktorius Saulius Silickas. LŪS pirmininkas Jonas Talmantas skaitė pranešimą apie konkurso rezultatus, pateikė informaciją apie laimėtojus, aptarė šiandienę žemės ūkio politiką.

       Simboliniais skirtingos formos stiklo gaminiais, kurie simbolizuoja, kokie tyri, šviesūs ir tuo pačiu trapūs gali būti ūkininkų siekiai ir planai, staiga užgriuvus gamtos stichijoms ar susidūrus su politinių sprendimų padariniais,  buvo apdovanoti ir Plungės rajono ūkininkai: I vietos laimėtojai – Adolfina ir Vytautas Lukauskai iš Kleipsčių kaimo Nausodžio seniūnijos, II vietos laimėtojai – Daiva ir Rolandas Raudžiai iš Gegrėnų kaimo Žemaičių Kalvarijos seniūnijos, III vietos laimėtojai – Irma ir Albertas Urbonai iš Babrungėnų kaimo Babrungo seniūnijos. LŪS pirmininkas J. Talmantas palinkėjo, kad pirmosios vietos laimėtojų šeimas nušviestų skaidri kaip krištolas viltis, antrosios vietos laimėtojus į kvėptų užmojo platumas, o tretieji tegul, nusiskynę gyvybės medžio vaisių, pasisems stiprybės augti.

       Sveikiname laimėtojus!

 

Parengta pagal www.lus.lt informaciją

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.