Plungės tinklininkai palydėjo vasarą

2016-09-09
Vyrų tinklinio prizininkai
„Miksų” turnyro nugalėtojai


 

       Rugpjūčio pabaigoje Plungėje vyko paplūdimio tinklinio rajono pirmenybės, kuriose dalyvavo daugiau nei 20 komandų. Akivaizdu, kad susidomėjimas tinkliniu Plungėje auga!

       Rugpjūčio 27 d. smėlio aikštelėse susirungė vyrai. Komandos buvo suskirstytos į du pogrupius. A pogrupio nugalėtojais tapo Dovydas ir Kęstutis. Šie vaikinai rezultatu 1:2 pusfinalyje nusileido Valdemarui ir Tadui ir galutinėje turnyro lentelėje liko ketvirti. Valdemaras ir Tadas finale pralaimėjo Egidijui ir Pauliui – ne tik B grupės nugalėtojams, bet ir turnyro čempionams, nepatyrusiems nė vieno pralaimėjimo. Kovą dėl trečios vietos laimėjo Raimondas ir Mindaugas, įveikę Dovydą ir Kęstutį. Itin didelio žiūrovų dėmesio sulaukė komanda „95+”, kurios sudėtyje buvo Gintaras ir Aloyzas.

       Kitą dieną vyko „miksų” (mišrių duetų) turnyras, į kurį užsiregistravo net 12 komandų. Nė vieno pralaimėjimo pogrupyje nepatyrę Karolina ir Paulius pusfinalyje nusileido kovingai žaidusiems Ramintai ir Valdemarui, bet kovoje dėl bronzos įveikė Samantos ir Kęstučio duetą. Raminta ir Valdemaras finalinėje kovoje 0:2 nusileido Akvilei ir Dovydui ir užėmė 2 vietą.

       Sveikiname Valdemarą, kuris antrą dieną iš eilės tapo antros vietos prizininku, bei jauną jo partnerę Ramintą, savo aktyviu žaidimu sužavėjusią ne tik žiūrovus, bet ir trenerius. Akvilė ir Dovydas tapo ir B grupės, ir turnyro nugalėtojais, nepatyrusiais nė vieno pralaimėjimo. Tinklininkus pradžiugino ir netikėtai aikštelėje pasirodžiusi iš užsienio grįžusi jaunųjų tinklininkų siela Monika.

       Džiaugiamės, kad tinklinio populiarumas Plungėje auga, ir tikimės, kad dar daugiau jaunimo norės išmokti tinklinio paslapčių aikštelėje.

 

Gedimino Šukio informacija


Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.