Plungės teatro „Saula“ projektas „Atviras teatras 24“

2020-08-12

 

 

 

 

 

Plungės kultūros centro vaikų ir jaunimo teatras „Saula“, vadovaujamas Sigitos ir Romo Matulių sėkmingai tęsia kultūrinės edukacijos – teatrinio veiksmo projekto „Atviras teatras 24“ veiklas. Projekto pagrindinis tikslas – atskleisti teatrinio meno kolektyvo veiklos prasmingumą, vaikų ir jaunimo meninis ugdymas, teatrinio meno žanro gyvybingumo bei teatrinių rajono tradicijų tęstinumo užtikrinimas.

Pirmosios šių metų projekto veiklos vyko rugpjūčio 3–7 dienomis. Tada buvo surengta teatrinio veiksmo stovykla Šventojoje. Visas dienas jaunieji aktoriai turėjo puikią galimybę gilinti savo teatrines žinias, mokytis naujausių teatro metodikų, kurti, lavinti vaizduotę ir kūrybiškumą. Nuo ankstyvo ryto iki vėlyvo vakaro visos projekto veiklos buvo pripildytos ne tik meninio ugdymo, bet ir bendravimo, savęs pažinimo, prasmingo laisvalaikio bei socialinių įgūdžių didinimo.

Kūrybinių laboratorijų metu jaunieji projekto dalyviai vaidybos, scenos kalbos, teatro muzikos ir kitų meninių dalykų mokėsi iš LMTA KF Teatro katedros dėstytojo S. Lunevičiaus, Klaipėdos Jaunimo teatro aktorės V. Kvedaravičiūtės, aktoriaus L. Luotės, aktoriaus, dainų kūrėjo ir atlikėjo A. Bareikio, choreografės „Saidos šokių namų“ įkūrėjos  S. Saldukaitės.

Projekto veiklos dar tęsis visą šį rudenį. Plungės kultūros centro teatro „Saula“ projektą „Atviras teatras 24“ iš dalies finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir Plungės rajono  savivaldybė.

 

Plungės KC inf.

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.