Plungės TAU studentai dalyvauja projekte „Būti sveikam – būti savimi!“

2016-10-27

 

       Plungės suaugusiųjų švietimo centras įgyvendina neformaliojo suaugusiųjų švietimo ir tęstinio mokymosi programą „Būti sveikam – būti savimi!“, kurią finansuoja LR švietimo ir mokslo ministerija.

       Projekto tikslas – padėti išsaugoti sveikatą, ugdant sąmoningą mąstyseną, sveiką mitybą, sveiką, darnią ir harmoningą asmenybę, apimant dvasinius ir fizinius, doros ir darnos principus bei puoselėjant žmogiškąsias vertybes. Projekto dalyviai – Plungės Trečiojo amžiaus universiteto (TAU)  klausytojai. Programa siekiama skatinti Plungės Trečiojo amžiaus universiteto studentus rūpintis savo sveikata bei ugdyti sveikos gyvensenos įgūdžius. Projekto veiklos vyksta du kartus per savaitę pagal iš anksto suderintą grafiką. Senjorams teorines – praktines paskaitas apie sveiką gyvenseną, mitybą ir natūralią mediciną skaito sveikuolė, Žolinčių akademijos prezidentė Danutė Kunčienė, o šokio terapijos, jogos užsiėmimus veda Aida Brazdeikienė, Plungės M. Oginskio meno mokyklos choreografijos mokytoja. Projekto dalyviai dalyvauja ne tik teorinėse paskaitose apie sveiką ir naudingą maistą, mitybą pagal metų laikus, šaknų paslaptis, bet ir praktiškai pabandė daiginti sėklas bei spausti aliejų namų sąlygomis.

       Taigi, neretai senatvė asocijuojasi tik su ligomis, tačiau yra daugybė pavyzdžių, kad pagyvenę žmonės gali būti sveiki, pajėgūs, besidomintys ir besidžiaugiantys gyvenimu, jei jie praktikuoja sveiką gyvenimo būdą.

Vida Mylimienė,
Plungės suaugusiųjų švietimo centro vyr. specialistė metodinei veiklai
 

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.