Plungės Šv. Jono Krikštytojo parapija kovo 8 d. kviečia į Gavėnios atsinaujinimo sekmadienį

2020-02-28

 

 

Gavėnios atsinaujinimo sekmadienis – pagalba dvasiniam gyvenimui. Savo kasdieniame gyvenime žmonės neretai įninka į žemiškus rūpesčius, o Dievas ir dvasiniai reikalai primirštami. Todėl, prasidėjus gavėniai, Bažnyčia ir siūlo priemonių, kurios padėtų ryšį su Dievu atgaivinti ir pasitikrinti: ar gyvenu tik dėl šios žemės, ar ir dėl dangaus? 

Atsinaujinimo sekmadienis galėtų būti įdomus tiems, kurie iš Bažnyčios nori daugiau nei tik sekmadienio Šv. Mišių; tiems, kurie nori pabūti ir pabendrauti bažnytinėje aplinkoje. Pranešėjai, kurie yra pakviesti kalbėti renginio metu kultūros namuose, tai – tikintys žmonės, tarp kurių yra ir plungiškių, kurie turėtų pasidalinti patirtimi iš tikėjimo gyvenimo. „Gyvieji akmenys” – tai tikinčių katalikų bendruomenė iš Kauno. Jie ir anksčiau yra lankęsi Plungėje bei kalbėję panašiuose renginiuose.

Atsinaujinimo sekmadienis  – šventė, skirta visiems, ieškantiems atsakymų į svarbius gyvenimo klausimus. Šis renginys – bendruomenės šventė, susitikimų, pokalbių, atradimų diena.

Kviečiame ir laukiame!

 

Plungės Šv. Jono Krikštytojo parapijos inf.

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.