Plungės Šv. Jono Krikštytojo bažnyčioje – kamerinio orkestro I SOLISTI AQUILANI koncertas

2019-09-16
Rugsėjo 21 d., šeštadienį, 16 val.,

Plungės Šv. Jono Krikštytojo bažnyčioje –

KAMERINIO ORKESTRO „I SOLISTI AQUILANI“ (ITALIJA) KONCERTAS. Orkestro koncertmeisteris – Daniele Orlando.

Programoje – M. Mascitti, A. Vivaldi kūriniai. Solistas – Daniele Orlando (smuikas)

 

Kamerinis orkestras I SOLISTI AQUILANI susibūrė 1968 m. Jame koncertuoja tikri savo srities profesionalai, nebijantys plėsti muzikinių galimybių ribas, kad klausytojams suteiktų išskirtinio malonumo klausantis virtuoziškai atliekamų kūrinių. Orkestro repertuare yra kūrinių iš įvairiausių epochų – nuo prieš barokinės iki moderniosios muzikos. Skirdami didžiausią dėmesį Italijos kompozitoriams, muzikantai vis dėlto nepamiršta ir operos kūrinių.

Meistriškas muzikinio atlikimo lygis, didelis surengtų koncertų skaičius įvairiuose pasaulio miestuose, publikos ir kritikų pripažinimas – „I Solisti Aquilani“ yra plačiai žinomas kaip vienas prestižinių kamerinių orkestrų Italijoje.

Orkestras yra surengęs daug garsių gastrolių Europoje, Vidurio ir Tolimuosiuose Rytuose, Afrikoje ir Amerikoje, grojęs pačiose žinomiausiose koncertų salėse Centrinėje ir Pietų Amerikoje, Austrijoje, Kanadoje, Suomijoje, Prancūzijoje, Vokietijoje, Didžiojoje Britanijoje, Vengrijoje, Airijoje, Libane, Maltoje, Lenkijoje, Švedijoje, Šveicarijoje, Tunise, Turkijoje, JAV,  Estijoje, Lietuvoje, Vietname, Singapūre ir Kazachstane.

Paprastai orkestras koncertuoja kartu su kitais tarptautinio masto muzikantais, pavyzdžiui: Maurice André, Felix Ayo, Paul Badura Skoda, Hermann Baumann, Renato Bruson, Michele Campanella, Cecilia Gasdia, Severino Gazzelloni, David Geringas, Ilya Gruber ir daugeliu kitų.

2014 m. „I Solisti Aquilani“ grojo Peter Eötvös kūrinius, dalyvaujant pačiam autoriui. Šis kamerinis orkestras yra išleidęs daug įrašų bei dalyvavęs radijo ir televizijos laidose Italijoje, Centrinėje ir Pietų Amerikoje, Vokietijoje, Ispanijoje, Šveicarijoje, JAV ir Japonijoje.

Nuo 2014 m. „I Solisti Aquilani“ kamerinio orkestro koncertmeisteris yra puikus smuiko virtuozas Daniele Orlando.

 

Žemaičių dailės muziejaus inf.

 

 

 

 

 

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.