Plungės stalo teniso komanda „Žemaite-1“ – tarp lyderių

2013-04-18
N.Slavinskas
Ž.Vaitkevičius

 

 

           2013 m. balandžio 13 d. (šeštadienį) Plungės technologijų ir verslo mokyklos (Mendeno g. 7, Plungė) sporto salėje vyko 2013 metų Žemaitijos regiono komandinių stalo teniso varžybų antrojo turo varžybos. Plungės „Žemaite-1“, Platelių „Platelee“, Tauragės „Fortūna“, Telšių „Antpong“ varžėsi su Šilutės „Varmas-1“, Rusnės „Štormas“ bei dviem Klaipėdos – „Etna-1“ ir „Etna-2“ –  komandomis.

           Kaip ir tikėtasi, atkaklių kovų netrūko. Džiugu, kad vieni lyderių ir po antrojo turo išlieka Plungės stalo teniso klubo komanda „Žemaite – 1“. Prie jau turėtų 3 pridėjo dar 4 pergales ir turi realias galimybes patekti į finalinį ketvertą. Pažymėtina, kad rezultatu 5-3 įveikta Klaipėdos „Etna-1“, 2012 metų Žemaitijos lygos varžybų vicečempionė, 5-0 nugalėta praėjusių metų varžybų IV vietos laimėtoja Šilutės komanda, be to, rezultatu 5-0 „krito“ Rusnės „Štormas” ir  5-1  – Klaipėdos „Etna-2“. Atkakliausia kova vyko  su „Etnos-1” sportininkėmis. Būtent –  sportininkėmis,  nes tai vienintelė lygos komanda, kurią sudaro tik moterys.  Kaip jau minėta, jos pernai užėmė antrą vietą, tad vien tai vertė vyrukus pasistengti. Tai nebuvo taip paprasta, ir tik  „Žemaite-1“ komandai  pavyko jas įveikti.

           Varžybos komandinės, individualūs pasiekimai neskaičiuojami. Priklausomai nuo rezultato, nuo taktinio eiliškumo pasirinkimo žaidėjai sužaidžia nevienodą skaičių susitikimų. Visgi, skaičiuojant pergalių ir pralaimėjimų santykį, nepralenkiama buvo būtent dailiosios lyties atstovė Anželika Petrauskienė, laimėjusi visus 11 susitikimų. Antras rezultatas –  „Platelee“ žaidėjo Deivido Razgaus: 10 pergalių ir 1 pralaimėjimas. Deja, komandos draugai ne itin padėjo, ir „Platelee“,  pasiekusi 1 pergalę, patyrė 3 pralaimėjimus. Siekiant išsilaikyti tarp 16 pajėgiausių Žemaitijos komandų, plateliškiams reikia daugiau komandinių pergalių. Trečias bei ketvirtas individualūs rezultatai  – „Žemaite-1“ atstovų Nerijaus Slavinsko ir šiame ture pastiprinusio komandą telšiškio Pauliaus Keinio. Jie  iškovojo po 8 pergales ir patyrė po 1 pralaimėjimą. Dar 4 pergales per 6 susitikimus pridėjo Žydrūnas Vaitkevičius. Džiugina, kad Žydrūnas atsigauna po rankos operacijos ir gegužės 4 d. įvyksiančiame finaliniame rajono čempionato etape  galės siekti apginti rajono čempiono titulą.

           Tą pačią dieną vyko ir Žemaitijos lygos 2-as turas. Mūsų klubo komanda „Žemaite -2“ rungtyniavo Rietave, kur taip pat pasiekė 4 pergales. Komandos sąskaitoje po 2 turų jau 6 pergalės 1 pralaimėjimas.

 

P.Keinys Ž.Vaitkevičius - A.Petrauskienė

Plungės stalo teniso klubo ,,Žemaite“ informacija  

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.