Plungės stalo tenisininkai turnyrą skyrė Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti

2017-03-14
Atidarymas
Iveta Meškauskaitė (2 v.), Ingrida Juškaitė (1 v.)


 

 

       Plungės stalo teniso klubas „Žemaite“ Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną paminėjo organizuodamas tai progai skirtą turnyrą. Nors varžybos vyko treniruočių metu, betgi renginys buvo tikrai šventinis ir pavykęs – varžėsi dauguma pajėgiausių rajono stalo tenisininkų. Šventinė nuotaika lydėjo visą turnyrą – šį kartą šalia įprastos klubo vėliavos – ir Lietuvos valstybinė vėliava. Be to, nuo šiol visus klubo „Žemaite“ renginius lydės ir mūsų Savivaldybės mero dovana – Plungės vėliava.

       Per pastaruosoius 17 metų rajono vienetų čempionų vardus yra iškovoję trys žaidėjai: Stanislovas Ivanauskas, Žydrūnas Vaitkevičius, Deividas Razgus. 2017-03-11 jie visi susitiko viename turnyre po poros metų pertraukos. Smagu, kad ne tik rungtyniavo, bet ir dalijo patarimus mažiau pažengusiems, parodė, kokio žaidimo galima siekti ir pasiekti. Smagiai bendraujant bendraminčių būrryje ir atkakliai varžantis prie stalo teniso stalų, paminėta svarbi mums visiems data. O atkaklių kovų, įtampos, intrigos ir netikėtumų buvo daug.  

       Užsiregistravę 23 žaidėjai (tarp jų – dvi merginos) buvo burtų keliu suskirstyti į 6 pogrupius. Iš jų į šešioliktuką pateko po du geriausius žaidėjus ir keturi geriausi pagal statistinius rodiklius trečių vietų laimėtojai. Šešioliktukas sužaidė dviejų minusų sistema, o dėl 17-23 vietų buvo sužaista vieno rato sistema. Du minusai reiškia, kad, patyrus pralaimėjimą – dar yra galimybė užimti trečią vietą.  

       Rungtyniauta 3 grupėse: moterys, merginos, vyrai, gimusieji iki 1990 m. kovo 11 d., vyrai, gimusieji po 1990 m. kovo 11 d.  Vadovaujantis turnyro nuostatais, nugalėtojai ir prizininkai atskirose grupėse buvo nustatomi atsižvelgiant į bendroje įskaitoje užimtą vietą. Absoliučiu turnyro nugalėtoju tapo ir turnyro taurę laimėjo Deividas Razgus. Jam taip pat atiteko ir 1 vieta tarp vyrų, gimusių iki Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo. Antras šioje grupėje – Algimantas Krajinas, trečias – Stanislovas Ivanauskas. Merginų, moterų grupėje nugalėjo Ingrida Juškaitė, antra vieta teko Ivetai Meškauskaitei.  Vyrų, gimusiųjų jau nepriklausomoje Lietuvoje, grupėje nugalėjo Žydrūnas Vaitkevičius, antras – Nerijus Kreišmontas, trečias – Rimvydas Meškauskas. Visi prizininkai buvo apdovanoti ne tik medaliais, bet ir Plungės r. savivaldybės mero dovanomis.

Gimę iki 1990-03-11: Stanislovas Ivanauskas (3 v.), Deividas Razgus (1 v.), Algimantas Krajinas (2 v.) Gimę po 1990-03-11: Rimvydas Meškauskas (2 v.), Žydrūnas Vaitkevičius (1 v.), Nerijus Kreišmontas (3 v.)

 

Plungės stalo teniso klubo „Žemaite“ pirmininko pavaduotojas Arūnas Juozas Auškalnis

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.