Plungės stalo tenisininkai pradeda sezoną

2014-10-01


       Lietuvos stalo teniso asociacijos rengiamame komandiniame šalies čempionate  keletą pastarųjų metų varžėsi net 5 rajono komandos. Stalo tenisas nėra tarp pačių populiariausių sporto šakų. Tuo labiau Plungėje, kur net šios sporto šakos trenerių nėra, o sportininkai treniruojasi savarankiškai. Visos rajono komandos iš Plungės stalo teniso klubo „Žemaite“ ir visos penkios pateikė paraiškas dalyvauti šio sezono čempionate. Atsižvelgiant į praėjusio sezono rezultatus, pirmoji „Žemaite-1“ komanda turi teisę rungtyniauti 2-oje, „Žemaite-3“ – 3-oje, „Žemaite-2“ – 4–oje lygose. Dar dvi komandos – „Žemaite-4“ ir „Žemaite-5“ – regioninėje A lygoje. Praėjęs sezonas buvo sėkmingas – „Žemaite-3“ laimėjo 3 vietą  4-oje lygoje ir į gijo teisę rungtyniauti aukštesnėje. Iki perėjimo į aukštesnę žingsnelio pritrūko ir pirmajai komandai. Džiugu, kad nė viena komanda nenukrito į žemesnę lygą.

       Paminėtinas ir sėkmingas pasirodymas Žemaitijos lygoje – klubo komanda tarp 4 geriausiųjų. Buvo sėkmių ir asmeninėse varžybose. Štai Lietuvoje veteranų varžybose puikiai pasirodė Petras Norkus, kuris savo amžiaus grupėje į veikė daugelį pajėgių varžovų ir užėmė 4 vietą. Pakilo reitingų sąrašuose ir geriausi klubo žaidėjai – Nerijus Slavinskas, Deividas Razgus, Žydrūnas Vaitkevičius – atitinkamai 134, 167 ir 183 jų vietos tarp visų Lietuvos stalo tenisininkų.  Tikimės  sėkmės ir šiais metais. 

       Dar vienas požymis, rodantis augantį susidomėjimą stalo tenisu Plungėje – vis didėjantis dalyvių skaičius rajoninėse pirmenybėse. Atsižvelgdamas į šią aplinkybę bei  siekdamas, kad stalo teniso mėgėjai turėtų galimybę rungtyniauti tarpusavyje dažniau, Plungės stalo teniso klubas 2014 –  2015 metų sezone rajonines pirmenybes organizuos 3 etapais, t. y. A, B ir C lygose.  Finalinės varžybos vyks 2015 m. pavasarį . C lygos čempionatas bus organizuotas pirmą kartą. Geriausiai pasirodę sportininkai į gis teisę varžytis B lygoje, o sėkmingiausiai pasirodę čia, pereis į A lygą ir kovos dėl rajono čempiono vardo. Žaidėjų pajėgumui nustatyti klubas organizuoja „reitingavimo“ turnyrus. Į šiuos turnyrus jau kviečiame visus stalo teniso mėgėjus, jie vyksta kiekvieną šeštadienį nuo 18 val. Plungės technologijų ir verslo mokyklos sporto salėje, Mendeno g. 7, Plungėje. Visi atėjusieji  galės ne tik sužaisti su tą dieną čia būsiančiais stalo tenisininkais, bet ir turės galimybę treniruotis su geriausiais žaidėjais.

 

Plungės stalo teniso klubo „Žemaite“ informacija

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.