Plungės SRC su būriu stovyklautojų palydėjo vasarą  

2023-08-30
Plungės sporto ir rekreacijos centras, logotipas

Plungės sporto ir rekreacijos centras rugpjūčio 17-18 ir 21-25 dienomis vykdė vaikų dienos stovyklą „Sveika vasara“. Septynių dienų stovykloje dalyvavo beveik 60 vaikų.

Diena stovykloje prasidėdavo plaukimo pamoka Plungės baseine, kur vaikai mokėsi plaukti ir gerino turimus plaukimo įgūdžius. Sudeginę pusryčių kalorijas, vaikai pėstute keliaudavo pietauti. Pailsėję, kiekvieną dieną išmėgindavo naujas sportines varžytuves ar sporto šakas. Stovyklautojai rungtyniavo estafečių varžybose „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“, mokėsi žaisti tinklinį bei krepšinį su treneriais Aloyzu Damuliu ir Ovidijumi Kaminskiu. Iššūkių dienose vaikai varžėsi baudų metimo, lanko sukimo, smiginio ir kliūčių ruožo konkursuose. Išmėginta buvo ir dziudo sporto šaka, kurios metu vaikus su šiuo sportu supažindino treneris Antanas Kasteckas.

Stovyklos dalyviai lankėsi „Čiurlioniukų“ studijoje, kurioje pademonstravo savo meninius sugebėjimus piešdami muilo burbulus. Lankantis parko teritorijoje vaikai sužaidė mini golfą ir smagiai leido laiką žaidimų aikštelėse. Nepamirštama popietė buvo ir prie irklavimo bazės, kur vaikai stebėjo Klaipėdos priešgaisrinės gelbėjimo valdybos ir Plungės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos ugniagesių narų edukaciją apie saugų elgesį prie vandens bei skęstančiųjų žmonių gelbėjimą.

Atlaikę visus žygius pėstute bei išmokę drąsiau jaustis vandenyje vaikai stovyklą baigė linksmai – jiems buvo surengtas putų šou.

Plungės SRC inf.

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.