Plungės SRC pergalingai žaidžia prieš metais vyresnius krepšininkus

2017-03-14
Plungės SRC 2001 m. gim. vaikinų krepšinio komanda


 

       Plungės sporto ir rekreacijos centro U-16 vaikinų krepšinio komanda, kurią treniruoja Virgilijus Lapis, be pagrindinio čempionato, kuriame varžosi su stipriausiomis U16 vaikinų krepšinio komandomis iš didžiųjų Lietuvos miestų, dar dalyvauja ir kitame čempionate. Sezono pradžioje plungiškiai nusprendė dalyvauti Moksleivių krepšinio lygos U17 vaikinų krepšinio čempionate iš išbandyti jėgas su B diviziono komandomis.

       U17 vaikinų krepšinio čempionato B divizione rungtyniaujantys plungiškiai B pogrupyje varžosi su kitomis penkiomis Žemaitijos regiono komandomis: Gargždų SM, Telšių SRC, Klaipėdos KM, Mažeikių SM ir Šilutės.

       Plungiškiai nelabai žinojo, ko tikėtis iš šio čempionato ir kaip jiems seksis rungtyniauti su metais vyresniais krepšininkais, bet tai, kaip jie užbaigė reguliariųjų sezoną, nustebino visą komandą ir trenerį Virgilijų Lapį. B diviziono B pogrupyje Plungės SRC per dešimt žaistų rungtynių iškovojo net devynias pergales ir tik kartą nusileidę Gargždų SM užėmė pirmą vietą, kuri garantavo vietą antrame etape.

       Antrame etape, kuriame žaidžiama su kito pogrupio komanda iki dviejų pergalių, Plungės varžovais tapo sostinės KM II-„Knauf Insulation“. Pirmoji šių komandų dvikova jau įvyko Plungėje, kurią rezultatu 70:63 laimėjo Virgilijaus Lapio treniruojami krepšininkai. Kitos rungtynės numatytos kovo 14-15 d. Jeigu plungiškiai laimės ir antrą susitikimą, tai jie pateks į etapą, kuriame komandos kovos dėl patekimo į finalinį ketvertą.

 

Plungės SRC inf.

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.