Plungės SRC merginų krepšinio komandos triumfas

2021-05-24

Gegužės 21-23 dienomis Plungėje vyko Lietuvos moksleivių krepšinio lygos U16 mergaičių krepšinio čempionato B diviziono finalinis ketvertas. Dėl nugalėtojų titulo varžėsi Editos Lapienės treniruojama Plungės SRC mergaičių krepšinio komanda kartu su komandomis iš Ukmergės, Vilniaus ir Kėdaini

Šiame finaliniame ketverte puikiai pasirodė Plungės SRC komanda. Editos Lapienės vadovaujama komanda pirmą dieną nugalėjo Ukmergės SC krepšininkes rezultatu 65:49. Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidė Danielė Paunksnytė, pelniusi 19 taškų, ir Vytautė Pronckutė – 17 tšk.

Kitą dieną plungiškės žaidė su Vilniaus KM II komanda. Rungtynes rezultatu 78:55 laimėjo Plungės SRC komanda. Šiose rungtynėse nesulaikoma buvo Danielė Paunksnytė, surinkusi 36 taškus.

Paskutinę finalinio ketverto dieną plungiškės žaidė su Kėdainių SC. Trečiosios finalinio ketverto rungtynės Plungės komandai vėl buvo pergalingos. Jos rezultatu 72:50 nugalėjo bendraamžes iš Kėdainių ir tapo B diviziono nugalėtojomis. Rezultatyviausiai paskutinėse sezono rungtynėse žaidė Danielė Paunksnytė (30 tšk.) ir Vytautė Pronckutė (13 tšk.).

Plungės SRC komandoje geriausiomis žaidėjomis išrinktos Vytautė Pronckutė ir Danielė Paunksnytė. Naudingiausia finalinio ketverto žaidėja pripažinta Danielė Paunksnytė.

Plungės SRC komanda


Plungės SRC inf.

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.