Plungės SRC krepšininkai pateko į finalinį ketvertą

2014-05-07

Plungės SRC krepšinio komanda (berniukai, gimusieji 2001 m.), kurią treniruoja Virgilijus Lapis, sėkmingai tęsią pasirodymą moksleivių krepšinio lygoje „Manija“. Pirmame divizione plungiškiai reguliarųjį sezoną baigė, užimdami ketvirtą vietą, ir iškovojo teisę dalyvauti pusfinalyje dėl patekimo į finalinį ketvertą.

Pusfinalyje plungiškių varžovais buvo Šiaulių KA „Saulė“ I- „Eurovent“ komanda, kuri pirmame divizione užėmė penktą vietą. Prieš tai komandos tarpusavyje buvo sužaidusios du kartus ir pasidalijo po pergalę.

Pirmas šių komandų pusfinalio susitikimas įvyko Plungėje, ir pergalę rezultatu 73:66 šventė Šiaulių krepšininkai. Antros rungtynės vyko Šiauliuose, ir jas plungiškiams buvo būtina laimėti, norint pratęsti kovą dėl patekimo į pusfinalį. Lauryno Vaištaro (20 tšk.) ir Roko Rutkaus (17 tšk.) puikaus žaidimo išvykoje dėka Plungės SRC laimėjo 68:51.

Plungės SRC krepšinio komanda

Lemiamos rungtynės vyko Plungėje. Čia turėjo paaiškėti būsima finalinio ketverto komanda. Po pirmų dviejų kėlinių pirmavo Šiaulių KA „Saulė“ I- „Eurovent“. Labai sėkmingai trečią kėlinį sužaidę plungiškiai susikrovė septynių taškų persvarą, kurios varžovai nesugebėjo panaikinti ketvirtame kėlinyje. Rungtynės baigėsi Plungės SRC pergale 60:53. Rezultatyviausi šiose rungtynėse buvo Laurynas Vaištaras (17 tšk.) ir Rokas Rutkus (16 tšk.).

Plungės SRC komanda – ketvirtoji Plungės sporto ir rekreacijos centro krepšinio komanda, patekusi į savo amžiaus grupės finalinį ketvertą.

Finaliniame ketverte plungiškiai kovos su Vilniaus KM, Š. Marčiulionio KA-I ir su V. Knašiaus KM I bei Kauno KM „Perkūnas“ poros nugalėtoju.

 

Plungės SRC inf.


Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.