Plungės SRC krepšininkai pasipuošė bronzos medaliais

2015-05-26

Šį savaitgalį įvyko paskutinis „Manijos“ moksleivių krepšinio lygos finalo ketvertas, kuriame dalyvavo keturiolikmečiai, tarp jų ir Plungės SRC krepšinio komanda, kurią treniruoja Virgilijus Lapis.

Reguliariajame sezone Plungės SRC krepšininkai užėmė trečią vietą tarp dešimties komandų (13 pergalių, 5 pralaimėjimai). Pasibaigus reguliariajam sezonui, aštuonios pajėgiausios pirmojo diviziono komandos, norėdamos pasiekti finalinį ketvertą, turėjo pereiti ketvirtfinalio barjerą. Šiame etape Plungės SRC du kartus nugalėjo sostinės KM-„Fros Tec“ komandą ir iškovojo teisę dalyvauti finaluose.

Pirmą dieną finaliniame ketverte, kuris vyko Vilniuje gegužės 23 d., Plungės SRC varžovė buvo pajėgi Š. Marčiulionio KA -„KG Group“ komanda. „Marčiulioniukai“ nugalėjo Plungės SRC rezultatu 93:53. Po šių rungtynių Plungės SRC kitą dieną tęsė kovą dėl III vietos, o Š. Marčiulionio KA -„KG Group“ komanda pateko į finalą, kuriame žaidė prieš Kauno KM „Perkūnas“, kuri kitame pusfinalyje 72:66 įveikė Šiaulių KA „Saulė“.

Plungės SRC kovoje dėl trečios vietos rungėsi antrą kartą iš eilės. Praėjusiais metais plungiškiams buvo pavykę nugalėti mažajame finale ir pasipuošti bronzos medaliais. Plungės krepšininkai šį pasiekimą pakartojo ir šiais metais, kai rungtynėse dėl trečios vietos rezultatu 75:66 nugalėjo bendraamžius iš Šiaulių.

Plungės SRC-2001 komanda

Šiose rungtynėse rezultatyviai sužaidė Arijus Adomauskas (18 tšk.), Mantas Mažeika (12 tšk.), Lukas Kreišmontas (11 tšk.). Puikiai dėl atšokusių kamuolių kovojo Laurynas Vaištaras (17 atkovotų kamuolių) ir Rokas Rutkus (10 atk. kam.).

Finale Š. Marčiulionio KA -„KG Group“ komanda rezultatu 67:58 nugalėjo Kauno KM „Perkūnas“ ir antrą kartą iš eilės tapo Vaikų (berniukų A, gim. 2001 m.) krepšinio čempionato „Manija“ nugalėtojais.

Plungės SRC žaidėjas Laurynas Vaištaras buvo išrinktas į finalinio ketverto simbolinį penketuką.

Plungės sporto ir rekreacijos centras kartu su krepšininkais ir treneriu Virgilijumi Lapiu dėkoja Mindaugui Bondauskiui už suteikta paramą komandai viso sezono metu.

 

Plungės SRC inf.

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.