Plungės SRC jaunosios krepšininkės pasiekė kitą čempionato etapą

2017-01-24

 


       Jaunosios Plungės SRC krepšininkės (gim. 2005 m.), treniruojamos Editos Lapienės, sėkmingai dalyvauja savo debiutiniame Lietuvos moksleivių krepšinio lygos „Pirmasis iššūkis“ čempionate. Čia dėl nugalėtojų titulo varžosi dvidešimt komandų, suskirstytų į keturis pogrupius.

       Plungės krepšininkės A pogrupyje po pirmojo etapo užėmė antrą vietą ir pateko į antrąjį etapą, kuriame sužais šešerias rungtynes su kitų pogrupių komandomis, užėmusiomis 2-3 vietas.

       Reguliariajame sezone per aštuonerias žaistas rungtynes Plungės mergaitės iškovojo šešias pergales ir tik du kartus pralaimėjo. Plungės SRC mergaičių krepšinio komanda po du kartus nugalėjo Šiaulių KA „Saulė“, Akmenės SC ir Telšių SRC ekipas. Nusileista tik Klaipėdos V. Knašiaus KM.

       Plungės komandoje rezultatyviausiai rungtyniauja Vytautė Pronckutė, Kamilė Daržisnkytė ir Gabija Tilvikaitė.   

       Antrame etape komandos laukia tolimos išvykos, kadangi Plungės varžovėmis bus komandos iš Vilniaus, Kauno, Utenos ir Ukmergės. Jeigu po antrojo etapo Plungės komanda iš aštuonių komandų pateks į pirmąjį ketvertuką, tai ji keliaus į trečiąjį etapą, o čia jai teks susigrumti su viena iš komandų, kuri grupėje užėmė pirmą vietą po reguliariojo sezono.

       Turnyrinė lentelė:

A POGRUPIS

Nr.

Komanda

W/L

Turnyriniai taškai

1.

V.Knašiaus KM

8/0

16

2.

Plungės SRC

6/2

14

3.

Šiaulių KA „Saulė“

4/4

12

4.

Akmenės SC

1/7

9

5.

Telšių SRC

1/7

9

 

Plungės SRC inf.

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.