Plungės SRC irkluotojai iškovojo 25 medalius

2018-10-01

                  Rugsėjo 22-23d. Šiauliuose vyko Lietuvos baidarių ir kanojų irklavimo mokinių pirmenybės ir jaunučių čempionatas. Sportininkai varžėsi trijose amžiaus grupėse: jaunių, jaunučių ir vaikų. Puikiai varžybose pasirodė Plungės sporto ir rekreacijos centro irkluotojai, kurie iškovojo net 25 medalius.

Jaunučių grupėje startavusi Greta Gadeikytė iškovojo tris aukso ir tris sidabro medalius: du aukso medalius laimėjo 200 m ir 500 m  distancijose, irkluodama dvivietę baidarę su porininke iš Plungės Ugne Sabaliauskaite  ir mix rungtyje su porininku iš Šiaulių; vieną sidabro apdovanojimą Greta iškovojo, irkluodama vienvietę baidarę, o kitą –  irkluodama keturvietę baidarę su komandos drauge Ugne Sabaliauskaite ir dviem Panevėžio irkluotojomis.

              Tarp kanojininkų nepralenkiamas buvo Mantas Skarulskis, startavęs berniukų grupėje. Jis iškovojo keturis aukso medalius 1000  m ir 200 m nuotoliuose: du – irkluodamas vienvietę kanoją, ir du – irkluodamas dvivietę su porininku iš Šiaulių. Jaunučių grupėje Edvinas Šakinis ir Lukas Gudijus, irkluodami dvivietę kanoją, buvo antri 200 m nuotolyje, o 1000 m nuotolyje užėmė trečią vietą. Irkluodamas vienvietę kanoją, Edvinas iškovojo bronzą 200 m distancijoje.

             Jaunių grupėje 3 vietą užėmė Mantas Jurgutis, irkluodamas keturvietę baidarę, ir iškovojo auksą mix rungtyje su porininke iš Marijampolės. Kanojininkas Mantas Gadeikis iškovojo tris  medalius: du bronzos 200 m nuotolyje, irkluodamas tiek vienvietę, tiek dvivietę kanojas, ir sidabro –  irkluodamas dvivietę su porininku iš Kauno. Sportininkus varžyboms rengė treneriai Arvydas Vaitkus ir Edmundas Gelčinskas.

 

Plungės SRC inf.

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.