Plungės SRC irkluotojai iš Skuodo grįžo su medaliais

2020-07-20

Liepos 16 d. Plungės sporto ir rekreacijos centro baidarių ir kanojų irkluotojai dalyvavo varžybose Skuodo rajono savivaldybės mero taurei laimėti. Čia rungėsi sportininkai iš Skuodo, Klaipėdos, Plungės ir Šiaulių. Arvydo Vaitkaus ir Edmundo Gelčinsko treniruojami Plungės SRC irkluotojai iškovojo nemažai medalių.

2006 m. gim. ir vyresnių amžiaus grupėje irkluojant 200 m vienviete baidare visas tris pirmąsias prizines vietas užėmė plungiškės. Pirmą vietą – Greta Gadeikytė, antrą – Ugnė Sabaliauskaitė, trečią – Agnė Žiogaitė.

2007 m. gim. ir jaunesnių amžiaus grupėje antrą vietą užėmė baidarininkė Emilija Anužytė.

2005-2006 m. gim. amžiaus grupėje irkluojant vienvietę baidarę Dominykas Razma finišavo antras, o 2008-2009 m. gim. amžiaus grupėjė Benas Rupeika užėmė trečią vietą.

Irkluojant dvivietę baidarę 200 m nugalėtojais tapo Dominyko Razmos ir Mato Vaitkaus įgula.

„Mix‘ų“ kategorijoje irkluojant dvivietę baidarę nugalėjo Gretos Gadeikytės ir Marko Bratich (Šiauliai) duetas. Antrą vietą šioje rungtyje užėmė Ugnė Sabaliauskaitė su porininku Arūnu Šličiumi iš Skuodo, o trečią – Plungės SRC įgula – Agnė Žiogaitė ir Dominykas Razma.

2005 m. gim ir vyresnių vaikinų amžiaus grupėje irkluojant vienvietę kanoją 200 m nepralenkiamas buvo Mantas Skarulskis. Antrą vietą pelnė Lukas Gudijus.

Nugalėtoju 200 m nuotolio trasoje tapo ir jaunasis Plungės SRC kanojininkas Laimonas Tiškus,  o Leonardas Vilkas finišavo trečias.

 

Plungės SRC inf.

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.