Plungės SRC-„Inesa“ iškovojo bronzos medalius

2019-05-20

Gegužės 17-18 dienomis Klaipėdoje vyko MKL U16 A diviziono mergaičių krepšinio finalinės varžybos, į kurias teisę dalyvauti iškovojo Plungės SRC-„Inesa“ komanda, vadovaujama trenerės J. Mefiodienės, laimėjusios prieš Kauno KM merginų komandą.

Finalo varžybose dalyvavo Klaipėdos V. Knašiaus KM komanda, Panevėžio KKSR, Alytaus SRC ir Plungės SRC-„Inesa“ merginų komandos.

Pirmas rungtynes teko žaisti su Klaipėdos V. Knašiaus KM komanda, kurias pralaimėjome rezultatu 83:58 (26:7; 17:20; 21:16; 19:15). Užduotis buvo sužaisti be traumų, nes prieš V. Knašiaus KM komandą čempionate pralaimėdavome gan nemažu skirtumu, todėl jėgas pataupyti nusprendime kitoms rungtynėms.

Alytaus SRC komanda, žaisdama su Panevėžio KKSR komanda, rungtynes pralaimėjo 59:66. Stebėdamos varžybas, jau žinojome, kad teks rungtyniauti su Alytaus mergaičių komanda, kuri čempionate buvo įveikusi mūsų komandą du kartus.

Prasidėjus varžyboms, mūsų komanda didžiausią dėmesį skyrė gynybai, beveik visą varžybų laiką pirmavo. Kad pasiektume pergalę, buvo išnaudotos visos minučių pertraukėlės ir vis priimami nauji sprendimai, kad neleistume varžovėms įgyti pranašumo rezultato atžvilgiu. Tad pergalę iškovojo Plungės SRC-„Inesa“ komanda rezultatu 55:47 (14:12; 12:5; 20:15; 9:15), iškovodama III vietos MKL A divizione medalius.

Rezultatyviausiai žaidė Gabrielė Grauslytė, atkovojusi 13 kamuolių ir pelniusi 21 tšk., Evelina Razgutė atkovojo 19 kamuolių, pelnė 10 tšk., Brigita Kontenytė – 8 atkovoti kamuoliai ir 7 tšk. Visos komandos žaidėjos, negailėdamos jėgų, kovojo dėl kiekvieno kamuolio.

Gabrielė Grauslytė išrinkta į MKL startinį penketuką, apdovanota prizu, o visos komandos žaidėjos ir trenerė – LIDL dovanomis.

Plungės SRC-„Inesos“ komandos žaidėjos ir trenerė pasiekė, ką svajojo, nustebindamos savo varžovus. Tai padaryta dėka didžiulio noro laimėti, darbu, ryžtu, valia ir žemaitišku kovingu charakteriu.

Plungės SRC inf.

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.