Plungės SRC – „Anra Investicija“ krepšininkai ketvirti Lietuvoje

2018-05-21

Šį savaitgalį Vilniuje „Lietuvos ryto“ krepšinio arenoje vyko U13 (gim. 2005 m.) berniukų krepšinio čempionato finalo ketverto varžybos, kuriose dalyvavo Plungės SRC – „Anra Investicija“ komanda, vadovaujama trenerio G. Glikmano.

            Pusfinalyje čempionų titulą gynė Plungės sporto ir rekreacijos centro komanda „Anra Investicija“, susikovusi su Kauno Arvydo Sabonio krepšinio centro I komanda „Beko“. Šios dvi komandos praėjusiame sezone kovojo 2005 m. gimusių vaikinų čempionato finale ir tąsyk stipresni buvo plungiškiai – 66:63. Šį sezoną Plungės SRC ir A. Sabonio KC komandos MKL reguliariajame sezone susitiko 2 kartus ir pasidalijo po pergalę. Plungiškiai laimėjo 80:73, o „saboniukai“ pasiekė pergalę 66:63. Genadijaus Glikmano treniruojama Plungės SRC komanda reguliariajame sezone iškovojo 17 pergalių, patyrė 5 nesėkmes ir užėmė 2 vietą. Ketvirtfinalyje ji įveikė Klaipėdos Vlado Knašiaus krepšinio mokyklos ekipą. „Nuotaikos komandoje puikios ir kovingos, dirbame kryptingai. Manau, jog favoritai – praėjusių metų „Pirmojo iššūkio“ čempionai – Plungės krepšininkai, tačiau, manau, kad visos komandos meistriškumu yra apylygės, čempionato nugalėtoją lems užsispyrimas ir charakteris“, –  sakė treneris G. Glikmanas.  

Rezultatyviausiai Plungės SRC komandoje žaidžia Nojus Radžius, kuris pelno po 30 taškų ir atkovoja po 8 kamuolius. Justas Žiubrys renka po 15 taškų, o Rokas Antanas Čivilis – po 12.

            Dėl trečios vietos Plungės SRC-„Anra Investicija“ susitiko su Tornado KM I-„Alburnus“ komanda. Po permainingos kovos 67:60 Tornado KM I-„Alburnus“ palaužė Plungės SRC-„Anra Investicija“ ekipą bei užsikabino bronzos medalius. Plungiškiai startavo geriau ir greitai išsiveržė į priekį – 17:8. Vis dėlto Kauno ekipa nesutriko ir netrukus pradėjo mažinti deficitą ir po pirmo kėlinio turėjo tik taško deficitą – 18:19. Antrame kėlinyje Tornado ekipa rungtynes perlaužė ir išsiveržė į priekį. Nors plungiškiai kelis kartus buvo priartėję, tačiau kauniečiai lemiamais momentais žaidė užtikrinčiau ir iškovojo bronzinę pergalę. Plungės komandos gretose ryškiausiai išsiskyrė Justas Stonkus su 19 taškų, Rokas Antanas Čivilis pelnė 11, Justas Žiubrys – 10 taškų.

            Po finalinių rungtynių buvo paskelbtas simbolinis geriausių žaidėjų penketukas, į kurį pateko Rokas Antanas Čivilis. Komanda apdovanota medaliais ir LIDL dovanomis.

Sveikiname komandą, trenerį ir tėvelius! Linkime berniukams sėkmės, žaidžiant krepšinį ir toliau garsinti Plungės miesto vardą!

 

 

Plungės SRC inf.

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.