Plungės SPŽGB „Mūsų atžala“ šventė Vasario 16-ąją

2019-02-19

 

 

Per televizijos reklamą išgirdome, jog Prezidentė kviečia 101-ąjį šalies gimtadienį švęsti išradingai. Plungės SPŽGB „Mūsų atžala“, be kasdienių ir socialinių bei kūrybiškumo ugdymo, dainavimo ir  poezijos veiklų, vykdo ir floristikos mokymo veiklą. Bendrijos pirmininkė sugalvojo užrašą iš atskirų raidžių MES MYLIM LIETUVč„. Floristė G. Domarkienė pateikė įdėją papuošti šį užrašą floristinėmis priemonėmis, išdėstant žodžius pagal Lietuvos vėliavos spalvas. Žodį MES iškarpėme iš raudono popieriaus ir dekoravome popierinėmis gėlėmis.  Å½odį MYLIM pakeiteme širdutės forma, kurią dekoravome visžaliais lauko augalais. LIETUVč„ iškarpėme iš geltono popieriaus ir prie raidžių priklijavome savo rinktas rugių varpas. Patys pasipuošėme, kas kokiais turėjome geltonais, žaliais ar raudonais rūbais. Šventę nutarta papildyti pirmininkės L. Zabitytės savo kūrybos eilėraščiu „Aš myliu savo kraštą – Lietuvą“. Prisidėjus kitiems bendrijos nariams, buvo sugiedotas Lietuvos himnas, uždegtos liepsnelės ant torto.

Po oficialios dalies bendrijos nariai pasivaišino savo ruoštais valgiais prie arbatos puodelio, dalijomės prisiminimais apie savo tėvynės įvykius, žmones. Mes susibūrėme švęsti Lietuvos gimtadienį, skyrėme laiko vienas kitam, pajutome bendrumo, pilietiškumo jausmus. Buvome vienas kitam kaip dovana, nes mes gyvename Lietuvoje.  Stalas buvo papuoštas floristinėmis puokštėmis ir širdelėmis, kurias taip pat sukūrė floristikos būrelio nariai su vadove G.Domarkiene. Linkime, kad kuo daugiau žmonių, šeimų, kolektyvų susivienytų ir švęstų dar daug Lietuvos gimtadienių kartu.

Norėdami pažiūrėti nuotraukų ir trumpą videosiužetą apie šią šventę, eikite internete į „Mūsų atžalos“ puslapį www.atzala.puslapiai.lt.

 

Pirmininkė L. Zabitytė

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.