Plungės socialinių paslaugų centrui – savanorių parama

2015-01-30

 

 

         Sausio 15 d. Plungės socialinių paslaugų centras sulaukė svečių – tai ispanas Juan Manuel Torrontegui Perez, atvykęs į Plungę savanoriauti, ir savanorė Sandra Vaitelavičiūtė. 2014 m. gruodžio mėnesį į įstaigos direktorę O. Misiūnienę kreipėsi savanoris Juan. Jis pasiūlė kartu bendradarbiaujat suorganizuoti labdaros – paramos koncertą, kurio metu iš surinktų lėšų būtų nupirktas brangiai kainuojantis stalo žaidimas ir padovanotas  Neįgaliųjų dienos centrui. Savanoriai sugalvojo, kad projekto metu būtų galima  pagaminti  rankų darbo atvirukų ir juos pardavus surinkti lėšų. Kaip pasakojo akcijos organizatoriai išplatinę informaciją, atvirukų sulaukė ne tik iš plungiškių,  bet ir iš Šiaulių bei kitų Lietuvos miestų. Iš viso buvo pagaminta  apie 200 rankų darbo atvirukų. Po to pats Juan Manuel  su Plungės savanorėmis stovėjo gatvėje ir  siūlė įsigyti jų praeiviams.

         Sandra Vaitelavičiūtė  gruodžio 21 d. suorganizavo labdaringą koncertą, kuriame mielai sutiko dalyvauti jaunimo muzikos grupės ne tik iš Plungės, bet ir iš aplinkinių rajonų. Renginio metu surinktos lėšos taip pat buvo skirtos Socialinių paslaugų centrui.

         Gražios iniciatyvos rengėjai,  atvykdami  į Socialinių paslaugų centrą,  už surinktas lėšas atnešė nupirktą 7 skirtingų žaidimų stalą. Susitikimo metu Centro direktorė O. Misiūnienė tarė padėkos žodžius ir nuoširdų ačiū už puikią idėją ir begalinį savanorių geranoriškumą. Centro lankytojai labai džiaugėsi dovana ir, atsidėkodami Juan Manuel Torrontegui Perez bei Sandrai Vaitelavičiūtei,  kartu su muzikos vadove  J. Latakiene  dainavo savo gražiausias dainas.  Vieną dainą Centro lankytojai  uždainavo ispaniškai,  – tai maloniai nustebino svečią iš saulėtosios Ispanijos. Po pasirodymo visi dar ilgai dalijomės koncerto įspūdžiais, vaišinomės kava ir gardžiu pyragu.

         Centro lankytojai  kasdien pasikeisdami žaidžia dovanotais žaidimais. Tad dar kartą norime padėkoti gražios iniciatyvos autoriams. AČIŪ JUMS!

 

SPC inf.

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.