Plungės skautų iniciatyva surinkta labdara pristatyta į Ukrainą!

2023-04-17

Plungės skautai iki kovo 15 d. vykdė pilietinę akciją ir kvietė visus paaukoti Čornomorsko savanorių organizacijai «Волонтерський штаб «Чорноморськ переможе» įvairių higienos prekių ir maisto produktų.

Plungės Gondingos tunto (asociacija „Plungės skautai“) skautai džiaugiasi, kad į jų iniciatyvą atsiliepė nemažai žmonių, ypač Plungės akademiko Adolfo Jucio progimnazijos moksleiviai, skaitytojų klubas „Išminties upeliukas“ bei skautų bičiuliai iš Švedijos – Boxholmo Vänner emellan organizacija.

Balandžio 11 d. visa labdara Plungės skautų automobiliu iškeliavo į Ukrainą, o jau kitos dienos pavakare ji sugulė į Čornomorsko miesto savanorių organizacijos «Волонтерський штаб «Чорноморськ переможе» patalpas. Iš čia ji keliaus pas senjorus, pagalbos stokojančias šeimas, Ukrainos kareivius.

Mes džiaugiamės ne tik pažintimi su Ukrainos patriotais, jų vadovu Oleksandro Tonkoshkur, bet ir naujomis patirtimis lankantis karo alinamoje šalyje, ukrainiečių ryžtu ir tikėjimu pergale!

Esame pasiryžę ir toliau rinkti jiems reikiamą paramą ir kviečiame visus prisijungti prie mūsų iniciatyvos Plungės krašte!

Skautai – Geresniam Pasauliui!

Plungės skautai

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.