Plungės Senamiesčio mokyklai – 40!

2015-05-05


         Kai mokykla ir jos kiemeliai pasipuošė šimtais žibintų, o languose sušvito 40, ne tik bendruomenės nariai, buvę mokiniai, bet ir miesto gyventojai pajuto, kad mokykloje – šventė. Vasariškai šiltą balandžio 25-ą mokykla minėjo brandų savo veiklos jubiliejų.

         Po iškilmingų šv. Mišių Šv. Jono Krikštytojo bažnyčioje  palaiminti ir pakylėti šventės dalyviai buvo pakviesti į Atvirą mokyklą. Mokykla laukė savo buvusių mokinių, čia dirbusių mokytojų, kvietė aplankyti parodas, kur buvo eksponuojami dabartinių ir buvusių moksleivių darbai. Ypač didelio susidomėjimo sulaukė mokyklos muziejus, kuriame sukauptas visas mokyklos gyvenimas.  „Tiek visko daug nuveikta, tiek daug padaryta per tuos keturiasdešimt metų,“- stebėjosi patys mokytojai, bendraudami su buvusiais klasės draugais, kolegomis, mokiniais. Gražių emocijų, mielų prisiminimų, šiltų apsikabinimų, rankos paspaudimų, gėlių tą popietę tikrai netrūko. Kiekvienas, įžengęs į savo ALMA MATER, buvo pastebėtas ir pasveikintas- jam buvo prisegtas ženkliukas su jubiliejine mokyklos emblema. Tai vienijo šventės dalyvius.

         Po malonių susitikimų Atviroje mokykloje renginio dalyviai jau šurmuliavo Kultūros centre, kur jų laukė iškilmingas šventinis koncertas. Beveik keturių valandų koncerto metu buvo apžvelgta visa mokyklos istorija, jos pakilimo ir lūžio akimirkos. Per žodį, dainą, šokį, muziką buvo išsakyti gražiausi sveikinimai ir linkėjimai mokyklai bei jos bendruomenei. Koncertavo dabartiniai ugdytiniai, mokytojai, tėveliai, Kultūros centro kolektyvai, o buvę mokiniai choristai, suvažiavę iš visų Lietuvos kampelių, padovanojo staigmeną – pusės metų triūsą – penkias šaunias dainas. Finalinė daina  „Mūsų dienos kaip šventė“ suvienijo visus-  salė, sustojusi viena giria, traukė džiugesio giesmę:  „Čia aš gimiau ir jaučiau metų prasmingą lėkimą“. Tą akimirką supratome: ši šventė parodė labai tvirtus mokyklos bendruomenės ryšius, ir tuo mes labai didžiuojamės.

 

Senamiesčio mokyklos inf.

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.