Plungės Senamiesčio mokykla įgyvendina projektą „Bendrojo ugdymo turinio ir organizavimo modelių sukūrimas ir išbandymas bendrajame ugdyme” (Informatika pradiniame ugdyme)

2018-12-11

Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerija kartu su Ugdymo plėtotės centru inicijavo projektą

„Informatika pradiniame ugdyme“. Šio projekto tikslas – sukurti pradinio ugdymo informatikos turinį ir iki 2018 metų vasaros jį išbandyti dešimtyje mokyklų. 
Nuo 2018 m. rugsėjo mėn. įgyvendinamas projektas „Bendrojo ugdymo turinio ir organizavimo modelių sukūrimas ir išbandymas bendrajame ugdyme“, kuriame tęsiami projekto „Informatika pradiniame ugdyme“ pradėti darbai, o veiklas išbando jau 100 Lietuvos mokyklų. Tarp jų – ir Plungės Senamiesčio mokykla. 

Projektą mokykloje vykdančios pradinių klasių mokytojos Kristina Vaškelevičienė, Aurelija Gerdauskienė, Erika Žemgulienė ir Gitana Kurmanskienė kartu su mokiniais išbando įvairias interaktyvias mokymo priemones, virtualias mokomąsias aplinkas. Gražiais pavyzdžiais ir patirtimis dalijasi su kolegėmis. Taip siekiama į veiklas įtraukti visus mokyklos pradinukus. Džiugu, kad projekto įgyvendinimas ir mokytojų entuziazmas padeda ugdyti pradinukų informatikos gebėjimus ir informatinį mąstymą, skatina mokinių mokymosi motyvaciją. 

 

 

 

 

Plungės Senamiesčio mokyklos inf.

 

 


Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.