Plungės „Saulės“ gimnazijos komandai A-TEAM – trečia vieta tarptautiniame socialinio verslumo konkurse

2019-05-28

          Plungės „Saulės“ gimnazijos vienuoliktokai Raminta Burvytė, Emilija Jonauskaitė, Ignas Baltuonė ir Paulius Vilnius bei mokytoja Ligita Erminaitė dalyvavo tarptautiniame NVO „Karjeros kodas“ JAV

ambasados Rygos karjeros mokyklos „Start Strong“ ir tarptautinės socialinių inovacijų ir verslo vykdymo programos „ChangeMakers‘ON“ organizuotame socialinio verslumo konkurse „Start Strong 3+3 Student Entrepreneurship“. Dalyviams buvo surengtos trys meistriškumo pamokos, o po kiekvienos jų mokiniai turėjo atlikti namų darbus – sukurti videosiužetą, kuriame praktiškai pritaikė užsiėmime išgirstą informaciją ir lektorių idėjas. Veiklos tęsėsi tris mėnesius, o jose dalyvavo dvylika Lietuvos gimnazijų iš Vilniaus, Kauno, Šiaulių, Švenčionių, Mažeikių ir Plungės.

          Pirmoji meistriškumo pamoka vyko kovo mėnesį JAV ambasadoje, Rygoje. Lektorius Andris Arhomkins mokė, kaip susikurti santykį su savimi, aplinkiniais ir pasauliu taip, kad visiems gyventi jame būtų geriau. Svarbiausia Andrio mintis – viską daryti su entuziazmu, energija ir šypsena bei kurti „win-win“ santykį, kuriam veikiant laimi visi. Pamoka buvo nepaprastai produktyvi, sukėlusi daug gerų emocijų, kurios buvo reikalingos rengiant visus namų darbus.

          Antroji ir trečioji meistriškumo pamokos vyko balandžio mėnesį. Kauno Erudito licėjuje tarptautinės socialinių inovacijų ir verslo vykdymo programos „ChangeMakers‘ON“ lektorė vedė pamoką „Social Entrepreneurship vs Social Innovations“. Trečioji pamoka vyko Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešojoje bibliotekoje. Užsiėmimą vedė ta pati lektorė, o jo tema buvo „Giving Efficien Pitches“.

          Galiausiai gegužės 24 dieną keliavome į Kauno „Žalgirio“ areną. Ten vyko finalinis konkurso renginys, kurio metu buvo paskelbti laimėtojai. Labai džiaugiamės, tarptautiniame „Start Strong 3+3 Student Entrepreneurship“ konkurse užėmę trečią vietą, o viso projekto metu patirtas emocijas ir įgytą patirtį tiksliausiai apibūdins Emilijos Jonauskaitės žodžiai, ištarti jau po pirmos pamokos: „Per visą savo gyvenimą nebuvau dalyvavusi įdomesnėje, kaip Andrio Arhomkins vestoje, paskaitoje JAV ambasadoje, Rygoje“.


Komandos vadovė

Ligita Erminaitė

         

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.