Plungės „Saulės“ gimnazijai – 25-eri!

2023-05-08

Ši gegužė Plungės „Saulės“ gimnazijai – išskirtinė: sukanka 25 metai, kai mokymo įstaigai suteiktas „Saulės“ gimnazijos vardas. Ta proga penktadienį mokykloje surengta ryškiais geltonais akcentais švytinti šventė. Gimnazistus, jų mokytojus ir tėvelius jubiliejaus proga pasveikino ir Plungės rajono savivaldybės atstovai – vicemeras Žydrūnas Purauskis, Savivaldybės administracijos direktorius Dalius Pečiulis ir Švietimo ir sporto skyriaus vedėjas Gintautas Rimeikis.

Gimnazijos moksleiviai ir šventės svečius, ir vieni kitus tądien kvietė džiaugtis saulėta diena ir linksmintis: dainuoti, šokti, vaidinti. Kartu prisiminta ir mokyklos istorija, buvę jos vadovai. Ypač šiltai paminėtas šviesios atminties direktorius Juozas Milašius, kurio pastangų dėka ši vidurinė mokykla ir išsikovojo gimnazijos statusą.

Padėkoję už kvietimą dalyvauti šventėje ir paminėję, kad 25-metis – tai dar graži jaunystė, vicemeras Žydrūnas Purauskis, Savivaldybės administracijos direktorius Dalius Pečiulis ir Švietimo ir sporto skyriaus vedėjas Gintautas Rimeikis įstaigai linkėjo ilgų gyvavimo metų, moksleiviams – sėkmės mokantis, o pedagogams – kantrybės dirbant. O kad šventė būtų ne tik geltona, bet ir turtinga vitaminų, padovanojo pintinę geltonų vaisių.

Gražiais prisiminimais apie įstaigą dalijosi buvęs ilgametis mokyklos direktoriaus pavaduotojas, o vėliau ir direktorius Algimantas Budrys, su gėlėmis ir atminimo dovanėlėmis į šventę atvyko buvę moksleiviai.

„Saulės“ gimnazijos direktorė Dalia Uščinienė dėkojo visiems atvykusiems į šventę, visiems prisidėjusiems ją organizuojant, parėmusiems, pasiūliusiems idėjų. Na, o po koncerto, kurį parengė moksleiviai ir mokytojai, visi buvo pakviesti šventę pratęsti pasistiprinant koše.

Plungės rajono savivaldybės informacija

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.