Plungės šachmatininkai skynė laurus Gargžduose

2016-06-02


 

       Gegužės 29 dieną Gargžduose vyko jau dešimtasis šachmatų turnyras, skirtas Gargždų miesto gimtadieniui ir Tarptautinei vaikų gynimo dienai paminėti. Susirinko 109 šachmatininkai iš Klaipėdos, Tauragės, Kretingos, Jurbarko, Plungės ir Gargždų. Plungės sporto ir rekreacijos centrui atstovavo 19 jaunųjų šachmatininkų.

       Varžybos vyko šveicariškąja sistema, 9 ratais. Buvo žaidžiama dviejose amžiaus grupėse. Vyresniojoje grupėje žaidė vaikai, gimę 2002 – 2005 metais. Jaunesniojoje grupėje – 2006 m. ir jaunesni.

       Vyresniojoje grupėje žaidė 37 šachmatininkai.  Nugalėtoju tapo plungiškis Paulius Meškėnas. Paulius surinko 8 taškus iš 9 galimų (dvi lygiosios). Ignas Mačiuitis, surinkęs 7 taškus, tapo antros vietos laimėtoju iki 14 metų amžiaus grupėje (trečia vieta bendroje įskaitoje), o Edvinas Kurmis (6,5 taško) – trečios vietos. Puikiai žaidė ir Greta Galdikaitė (5,5 taško) – pirma vieta tarp merginų.

       Jaunesniojoje grupėje, kurioje kovėsi 72 jauniausi šachmatininkai, geriausiai pasirodė Ugnius Žalimas (7 taškai). Jis pelnė trečios vietos berniukų iki 10 metų apdovanojimus (bendroje įskaitoje – ketvirtas).

       Kitiems vaikams sekėsi kukliau. Keletui vaikų tai buvo pirmosios varžybos, tačiau ir jie pasirodė ganėtinai gerai.

       Vaikai buvo apdovanoti įvairiais priziukais, saldumynais, o nugalėtojai ir prizininkai – taurėmis, diplomais ir specialiais prizais.

 

Genovaitė Žalimienė


Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.