Plungės šachmatininkai paminėjo Lietuvos valstybės atkūrimo dieną

2016-02-19

       Vasario 16 dieną (antradienį) Plungės šachmatininkai susirinko į Lietuvos valstybės atkūrimo dienai pažymėti skirtą šachmatų turnyrą. Iš viso atvyko 26 įvairaus amžiaus dalyviai.

       Varžybos vyko šveicariškąja sistema, 7 ratais. Laiko kontrolė – 10 minučių, plius 3 sekundės už  ėjimą kiekvienam žaidėjui iki partijos pabaigos.

L.Sabaliauskas, D.Auškalnis, M.Jurčius., E.Kurmis ir U.Žalimas

       Varžybų metu vyko įtemptos kovos, sužaista daug gražių, įdomių partijų. Suvedus rezultatus, paaiškėjo ir nugalėtojas. Juo tapo Plungės „Saulės” gimnazijos abiturientas Dovydas Auškalnis. Dovydas surinko 6 taškus iš 7 galimų. Pustaškiu nuo Dovydo atsiliko taip pat Plungės „Saulės” gimnazijos vienuoliktokas Modestas Jurčius. Jam atiteko antros vietos apdovanojimas. Trečią vietą iškovojo Laimonas Sabaliauskas (5 taškai). Puikiai pasirodė Plungės „Babrungo” pagrindinės mokyklos šeštokas Edvinas Kurmis. Jis pelnė 4,5 taško ir tarp jaunučių buvo pirmas (bendroje įskaitoje – šeštas). Tarp merginų pirma Meda Mačiuitytė, Tarp vaikų – Ugnius Žalimas.

       Nugalėtojas apdovanotas taure, medaliu ir diplomu, o prizininkai – medaliais ir diplomais.

       O sekmadienį (vasario 14 dieną) Šiauliuose taip pat vyko šachmatų turnyras, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dienai pažymėti. Jame dalyvavo penki plungiškiai: trys Sporto ir rekreacijos centro auklėtiniai – Ignas Mačiuitis, Edvinas Kurmis ir Paulius Meškėnas – ir treneriai Sigitas Kalvaitis ir Ernestas Šukauskas. Iš viso dalyvavo 68 šachmatininkai iš Tauragės, Telšių, Klaipėdos, Radviliškio, Kelmės, Plungės, Šiaulių.

       Treneris S. Kalvaitis, surinkęs 7 taškus iš 9 galimų, užėmė ketvirtą vietą. Paulius Meškėnas surinko 5 taškus ir užėmė trečią vietą tarp jaunučių. Jis apdovanotas medaliu ir diplomu. Kitiems plungiškiams sekėsi kukliau.

Genovaitė Žalimienė

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.