Plungės „Ryto” pagrindinės mokyklos mados studija „Ažūrė” tarptautinio mados meninio festivalio-konkurso laureatė

2020-12-15

2020 m. gruodžio 10 dieną  jau 23 kartą  Kauno vaikų ir moksleivių laisvalaikio rūmuose vyko

Tarptautinis jaunimo mados meno festivalis-konkursas ,,Eko stilius 2020″, tai  pirmą kartą nuotoliniu būdu organizuotas renginys, suteikęs plačias galimybes jaunųjų dizainerių kūrybiniam potencialui – ieškant  inovatyvių pritraukimo ir pateikimo idėjų mados srityje.

Šio projekto tikslas – ,,antrinis dizainas”, tai kūrybos technika, kurią taikant rekonstruojamos naudotos medžiagos (įvairūs audiniai, popierius, polietilenas ir kt.). Tarptautiniam konkursui pateiktos net 24 kolekcijos, tarp jų ir mūsų mokyklos mados studijos „Ažūrė“:

  1. 6 klasių kolekcija  „Žemaitija“ – kurios idėja sujungti 3 Žemaitijos krašto simbolius – tautinę aprangą, spalvas ir tradicines žemaičių saulutes, kolekcijai  sukurti panaudotos audinių atraižos, senos užuolaidos ir statybinės putos.
  2. 10 klasių „Dalijos“ – kolekcijos idėja šiuolaikiniais „Reklaminiais veidais“ perteikti senųjų lietuvių deivių ir dievybių dvasią, jai sukurti panaudota audinių atraižos ir nereikalingi popieriniai žurnalai bei laikraščiai.

Net 2 val. internetu transliuojamą renginį galėjo stebėti visi prisijungę prie portalo „Kas vyksta Kaune“.  Kompetentinga komisija, kurią sudarė dizaineriai, menininkai,  architektai, grožio meistrai skyrė 5 nominacijas ir Grand prix.

Mūsų mokyklos  kolekcija „Žemaitija“ tapo laureatė ir apdovanota už „Geriausią kolekcijos stilistinį vientisumą“. O kolekcija „Dalijos“ pelnė komisijos narių padėką už idėjos perteikimo šiuolaikiškumą.

Labai gaila, kad prizus ir diplomus visos dalyvės gaus tik pasibaigus „Karantinui“, o šiai dienai turime džiaugtis laureato diplomu.

Sveikiname Mados studijos „Ažūrė“ mergaites ir jų mokytoją Ireną Platakienę.

 
Plungės „Ryto” pagrindinės mokyklos inf.

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.