Plungės „Ryto” pagrindinės mokyklos 4 c kl. mokinių iniciatyvos- „Švarių rankų šokis 17” laureatų išvyka į Vilnių

2018-01-10

Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centras (ULAC) kartu su Sveikatos apsaugos ministerija (SAM), Švietimo ir mokslo ministerija (ŠMM), Specialiosios pedagogikos ir psichologijos centru (SPPC) bei Savivaldybių visuomenės sveikatos biurų asociacija (SVSBA) šį rudenį, jau šeštus metus iš eilės, kvietė prisijungti prie iniciatyvos „Švarių rankų šokis 17“.

Tradiciniame konkurse dalyvavo per 80 ugdymo įstaigų iš visos Lietuvos, kurios subūrė apie 2 000 vaikų ir prisidėjo prie bendro tikslo – mokėsi taisyklingai plauti rankas bei susipažino su teisingo kosėjimo etiketo judesiais.

Šiais metais tarp laureatų pateko  Plungės „Ryto“ pagrindinės mokyklos 4c klasės mokiniai,  kuriuos prisijungti prie ULAC kvietimo kūrybiškai pažvelgti į švarių rankų svarbą  paskatino mokytoja Kristina Riaukienė. Mokytoja Kristina bendradarbiaudama  su  muzikos mokytoja R. Zabielienė  padėjo mokiniams sukurti   originalų „Švarių rankų šokį 17“.

Laureatai sausio 5 d. rinkosi Švietimo ir mokslo ministerijoje, kur buvo įteiktos padėkos ir dovanos. Vaikus ir jų mokytojus sveikino Seimo atstovai, ULAC medikai, Sveikatos apsaugos ir  Švietimo ir mokslo ministerijų bei  Specialiosios pedagogikos ir psichologijos centro,  Savivaldybių visuomenės sveikatos biurų asociacijos atstovai.   

Grįžusius iš Vilniaus mokinius ir jų mokytoją pasveikino Plungės rajono švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas G. Rimeikis, mokyklos  direktorius S. Ivanauskas.

Labai tikimės, kad nuolat kartojami ir nuotaikingai atliekami judesiai padės vaikams įsisavinti informaciją apie rankų švarą ir jos nepamiršti.
Plungės „Ryto” pagrindinės mokyklos inf.

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.