Plungės rajono vyrų krepšinio pirmenybių pusfinalių rungtynės

2013-04-24

 

          Pirmose pusfinalio rungtynėse susitiko PSC ir „Inesos“ komandos. Tąkart geriau sekėsi PSC komandai, kuri rezutatu 83:72 nugalėjo savo varžovus ir serijoje iki dviejų pergalių 1:0 išsiveržė į priekį . PSC: Laimonas Puidokas – 23 tšk., Juozas Staponkus ir Mantas Kiudelis – po 16 tšk.. „Inesa“: Dainius Vaškys – 18 tšk., Edvardas Varpiotas – 15 tšk. ir Andrius Drakšas – 13 tšk.

           Kitoje pusfinalio rungtynių poroje susitiko „Olimpo“ ir „Lobikono“ komandos. Šį kartą sėkmė buvo „Olimpo“ komandos pusėje, kuri rezultatu 78:76 laimėjo šį susitikimą ir taip pat serijoje iki dviejų pergalių 1:0 išsiveržė į priekį . „Olimpas“: Alidas Žukauskas – 18 tšk., Vaidas Venskus – 17 tšk. ir Paulius Zakalskis – 14 tšk. „Lobikonas“: Nerius Jonušas – 22 tšk., Karolis Kubilius –  18 tšk. ir Mantas Potkočimas – 16 tšk.

           Antrose pusfinalio rungtynėse vėl susitiko PSC ir „Inesos“ komandos. Šiose rungtynėse stipresni buvo „Inesos“ krepšininkai, kurie rezultatu 80:94 laimėjo šį susitikimą ir serijoje iki dviejų pergalių 1:1  išlygino rezultatą. PSC: Laimonas Puidokas – 19 tšk., Dainius Rupšys – 16 tšk. ir Vytautas Navalinskas – 14 tšk.  „Inesa“: Edvardas Varpiotas –  39 tšk., Pranas Drakšas ir Dainius Vaškys  – po 17 tšk.

          Antras pusfinalio rungtynes tą dieną  taip pat žaidė „Lobikono“ ir „Olimpo“ komandos, tačiau ir vėl stipresni buvo „Olimpo“ krepšininkai, kurie rezultatu 102:80 nugalėjo savo varžovus. Laimėję seriją iki dviejų pergalių 2:0,  jie pateko į finalą. „Lobikonas“: Sigitas Vaitkus  -29 tšk., Karolis Kubilius – 19 tšk. ir Mantas Potkočimas – 17 tšk. „Olimpas“: Sigitas Kažukauskas –  30 tšk., Vaidas Venskus – 19 tšk. ir Paulius Zakalskis – 15 tšk.

           „Inesos“ ir PSC komandoms prireikė trečių rungtynių, kurias po į temptos kovos rezultatu 57:65 laimėjo PSC krepšininkai.  Serijoje iki dviejų pergalių 1:2 nugalėjusi savo varžovus, PSC komanda pateko į finalą. „Inesa“: Pranas Drakšas – 18 tšk., Edvardas Varpiotas – 16 tšk. ir Dainius Vaškys –  10 tšk.  PSC: Juozas Staponkus – 24 tšk., Mantas Kiudelis – 14 tšk. ir Laimonas Puidokas – 12 tšk.   

          2013 m. gegužės 4 d. UAB „Žemaitijos suvenyras“ sporto salėje (Telšių g. 26A, Plungėje) vyks Plungės rajono vyrų krepšinio pirmenybių finalinės rungtynės. Dėl trečios ir ketvirtos vietų susitiks „Inesos“ ir „Lobikono“ komandos, o dėl pirmos ir antros vietų –  „Olimpo“ ir PSC komandos.

 

Plungės sporto ir rekreacijos centro informacija

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.