Plungės rajono vyrų krepšinio pirmenybių antrojo rato rungtynės

2013-01-09

 

       Å . m. sausio 6 dieną, sekmadienį , buvo sužaistos trejos Plungės rajono vyrų krepšinio pirmenybių antrojo rato pirmojo turo rungtynės. Pirmieji startavo jaunieji SM 95’96 krepšininkai ir „Baudėjo“ komanda. Rugtynes geriau pradėjo „Baudėjo“ komanda, kuri taikliau atakavo priešininkų krepšį ir laimėjo pirmąjį ketvirtį . Tačiau į sibėgėjus rungtynėms, jaunieji Sporto mokyklos auklėtiniai sugebėjo atsitiesti ir išlyginti rungtynių rezultatą. Likusį laiką vyko apyligė kova, kurią rungtynių pabaigoje rezultatu 81:77 laimėjo SM 95’96 komanda. Laimėtojų komandoje rezultatyviausiai žaidė: Vytautas Danys (27 tšk.), Modestas Jurkaitis (23 tšk.) ir Deividas Jablonskis (9 tšk.), o pralaimėtojų –  Vytenis Vainušis (30 tšk.), Andrius Baguckis (15 tšk.) ir Laurynas Vagnorius (9 tšk.).
       Kitose rungtynėse susitiko „Lobikono“ ir „Dagių“ komandos. Sėkmingiau pradėjusi rungtynes, „Lobikono“ komanda neleido varžovams jų pasivyti ir be didesnio vargo rezultatu 79:60 nugalėjo. Nugalėtojų gretose rezultatyvumu išsiskyrė: Martynas Å imkus (25 tšk.), Karolis Kubilius (23 tšk.) ir Sigitas Vaitkus (12 tšk.), o pralaimėtojų –  Andrius Beinoras (42 tšk.), Žydrūnas Petrošius (7 tšk.) ir Valdas Tamošauskas (6 tšk.).
       Trečiosiose tos dienos rungtynėse susitiko PSC ir „Inesos“ komandos. Visą rungtynių laiką vyko į nirtinga kova. „Inesos“ žaidėjams geriau sekėsi atakuoti varžovų krepšį iš didesnio nuotolio, todėl PSC krepšininkai visą rungtynių laiką buvo besivejančiųjų vaidmenyje. Išsaugoję minimalų pranašumą ir užtikrintai sužaidę paskutinėmis minutėmis, rezulatu 87:95 rungtynes laimėjo „Inesos“ krepšininkai. Laimėtojų gretose geriausiai sekėsi: Edvardui Varpiotui (33 tšk.), Pranui Drakšui (27 tšk.) ir Dainiui Vaškiui (16 tšk.), o pralaimėtojams daugiausiai taškų pelnė: Nerius Adomavičius (23 tšk.), Laimonas Puidokas (19 tšk.), Mantas Kiudelis ir Ramūnas Norvilas (po 14 tšk.).
       Paskutinės antrojo rato pirmojo turo rungtynės buvo sužaistos š. m. sausio 8 dieną. Jose susitiko pirmenybių lyderiai – „Olimpo“ ir „Milašaičių verslo“ komandos. Visą  rungtynių laiką vyko į temta kova, tačiau, vedama savo atakų lyderio Alido Žukausko, „Olimpo“ komanda neleido persverti rungtynių rezultato. Susitikimo baigtis sprendėsi paskutinėmis sekundėmis, kai „Milašaičio verslo“ žaidėjas Laimonas Sabaliauskas turėjo galimybę persverti rezultatą savo komandos naudai, tačiau nepataikė paskutinio tolimo metimo, ir rungtynes rezultatatu 68:66 laimėjo „Olimpo“ komanda. Laimėtojų gretose rezultatyviausiai žaidė: Alidas Žukauskas (29 tšk.), Vaidas Venskus (13 tšk.), Paulius Zakalskis ir Remigijus Å adauskas (po 9 tšk.), pralaimėtojų gretose: Laimonas Sabaliauskas (23 tšk.), Arvydas Ilginis (20 tšk.) ir Egidijus Siautilas (12 tšk.).

 

Plungės sporto ir rekreacijos centro informacija 
Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.