Plungės rajono švietimo įstaigose vyksta mokomosios priešgaisrinės ir civilinės saugos pratybos

2016-11-03
Mokymai Šateikių pagrindinėje mokykloje

 

         Spalio mėnesį Plungės „Saulės“ ir Alsėdžių gimnazijose bei „Babrungo“, Šateikių pagrindinėse  mokyklose, Vyskupo Motiejaus Valančiaus pradinėje mokykloje, Alsėdžių lopšelyje – darželyje vyko mokomosios priešgaisrinės ir civilinės saugos pratybos tema Įstaigos personalo veiksmai ekstremaliojo įvykio (gaisro) atveju“. Pratybų tikslas – praktiškai patikrinti žmonių evakuacijos iš pastato organizavimą gaisro metu.  

         Surengtos pratybos leido praktiškai atlikti moksleivių, vaikų bei personalo evakuaciją, mokyti, kaip elgtis  gimnazijoje, mokykloje, darželyje  kilus gaisrui, tobulinti evakuacijos organizavimą bei veiksmų koordinavimą. Pratybas stebėjo bei metodinę pagalbą teikė Plungės rajono savivaldybės administracijos vyriausiasis specialistas Civilinei saugau Vidmantas Mončys, Valstybinės priešgaisrinės priežiūros poskyrio inspektoriai. Pratybų dalyviams  buvo dalijami Plungės rajono savivaldybės administracijos išleisti  knygų skirtukai su patarimais, kaip elgtis gaisro metu, pristatyta  Lietuvos pasiruošimo ekstremaliosioms situacijoms interneto svetainė www.lt72.lt.  Tikimasi, kad įvykusios pratybos buvo naudingos ne tik moksleiviams, darželinukams,  bet ir įstaigų personalui, nes dar kartą buvo prisimintos  priešgaisrinės ir civilinės saugos žinios bei saugus elgesys evakuacijos metu.

         Mokomosios priešgaisrinės ir  civilinės saugos pratybos temaĮstaigos personalo veiksmai ekstremaliojo įvykio (gaisro) atveju“  Plungės rajono savivaldybės mokyklose, darželiuose, gimnazijose tęsis ir lapkričio mėnesį.

Mokymai Alsėdžių gimnazijoje Mokymai Alsėdžių lopšelyje-darželyje

Plungės rajono savivaldybės informacija

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.