Plungės rajono stalo teniso taurės varžybų rezultatai

2013-12-02

 

Lapkričio 30-ą  Plungės technologijų ir verslo mokyklos sporto salėje įvyko rajono stalo teniso taurės varžybos. Jas organizavo stalo teniso klubas „Žemaite“ vieno iš klubo įkūrėjų – Petro Norkaus – 60-mečio proga. P.Norkaus taurės varžybų dalyviaiBūtent Petras Norkus ir įsteigė taures varžybų nugalėtojams. Varžybų iniciatorių sveikino klubo nariai ir salės šeimininkai.  Technologijų ir verslo mokyklos direktorius Audrius Misiūnas P. Norkui įteikė atminimo dovaną, palinkėjo sėkmės varžybų dalyviams.

Į varžybas buvo kviesti visi stalo teniso mėgėjai, nežiūrint nei amžiaus, nei meistriškumo. Tad ir susirinko didelis būrys – 45 dalyviai. Labai greitai paaiškėjo taurės laimėtoja tarp merginų, nes jų šį kartą buvo tik trys. P. Norkaus taurę iškovojo Indrė Krūminytė iš Kantaučių. Antra liko Ingrida Juškaitė (Plungė), trečia – Milda Meškauskaitė (Kantaučiai). Indrė šį pavasarį iškovojo ir rajono čempiono titulą.

Vyrams ir vaikinams teko nueiti ilgesnį kelią. Dalyviai buvo suskirstyti atsižvelgiant į paskutinių dvejų metų dalyvavimo visose rajoninėse varžybose rezultatus bei oficialų reitingą. Pralaimėjusieji varžėsi su pralaimėjusiaisiais, laimėjusieji – su laimėjusiaisiais, ir taip paaiškėjo kiekvieno dalyvio užimta vieta. Atkaklių kovų netrūko, bet vis dėlto jaunimui dar nepavyko įveikti labiau patyrusių tenisininkų. Geriausiai jaunimo grupėje rungtyniavo Darius Vaičiulis, Darius Juška (abu iš Kantaučių) ir Arvydas Kalesas (Staneliai),  bendroje įskaitoje užėmę atitinkamai 14, 16 ir 18 vietas. Sveikinimai P.NorkuiTarp mokyklų atstovų aukščiausią, 9-ą vietą, užėmė Nerijus Kreišmontas iš Technologijų ir verslo mokyklos. Jauniausias varžybų dalyvis – Vilius Jankauskas (12 m., Staneliai) – neliko be pergalių – aplenkė 4 varžovus. O vyriausias dalyvis – Vincas Lauraitis (72 m., Ž. Kalvarija) – aplenkė daugiau nei dvi dešimtis varžovų ir buvo devynioliktas.

Apibendrinant rezultatus, galima sakyti, kad staigmenų nebuvo. Aštuoni aukščiausiai reitinguoti žaidėjai iškopė į ketvirtfinalius, po to keturi geriausieji – į pusfinalius. Na, o finale, kaip ir tapo įprasta  rajoninėse varžybose, vėl susitiko Deividas Razgus (Plateliai) ir Žydrūnas Vaitkevičius (Staneliai). Šį kartą fortūna šypsojosi Deividui Razgui, kuriam pavyko įveikti rajono čempioną ir teko garbė kelti aukštyn iškovotą taurę.  Po finalininkų liko: 3 – Stanislovas Ivanauskas, 4 – Algirdas Stancelis, 5 – Juozas Jakštas, 6 – Algimantas Krajinas, 7 – Vidas Balčiūnas, 8 – Valdas Vaitkus.

Pats taurių įsteigėjas Petras Norkus šį kartą varžybose nedalyvavo. Apie 50 savo gyvenimo metų susiejęs su stalo tenisu, jis iki šiol aktyviai žaidžia bei sėkmingai rungtyniauja Lietuvos komandinio čempionato IV lygoje. Ir ne tik žaidžia – P. Norkus yra vienas pagrindinių įvairių turnyrų organizatorių ir teisėjų. Būdamas visada tarp rajoninių varžybų favoritų, šį kartą nusprendė pasižiūrėti iš šalies, o jėgas išmėgins pavasarį, kai klubas „Žemaite“ sukvies visus norinčiuosius į rajono stalo teniso čempionatą.

P.Norkus su taurės laimėtoja ir prizininkėmis (M.Meškauskaitė, I.Krūminytė, I.Juškaitė) P.Norkaus taurės varžybų finalininkai S.Ivanauskas, A.Stancelis, D. Razgus, P.Norkus, Ž.Vaitkevičius Petras Norkus įteikia taurę nugalėtojui Deividui Razgui

 

 

Plungės stalo teniso klubo „Žemaite“ informacija 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.