Plungės rajono savivaldybės vyrų krepšinio pirmenybių V turo rungtynių rezultatai

2012-11-26

 

            Å ių metų lapkričio 24 ir 25 dienomis buvo sužaistos V turo vyrų krepšinio pirmenybių rungtynės. Lapkričio 24 dieną susitiko „Lobikono“ ir SM 95’96 komandos. Susitikimą rezultatu 80:71 laimėjo „Lobikono“ komanda. Nugalėtojams daugiausiai taškų pelnė: Dalius Norgėla (29 tšk.), Darius Kaveckis ir Karolis Kubilius (po 14 tšk.). Pralaimėtojų gretose pasižymėjo: Modestas Jurkaitis (23 tšk.), Vytautas Danys (16 tšk.),  Ovidijus Rimeikis (11 tšk.).
            Likusios trejos rungtynės buvo sužaistos lapkričio 25 dieną. Pirmieji susitiko „Milašaičių verslo“ ir PSC komandos. Abi komandos buvo vertos pergalės, tačiau šį kart labiau pasisekė PSC komandai, kuri nugalėjo rezultatu 82:92. Naudingiausiai nugalėtojų gretose žaidė: Laimonas Puidokas (28 tšk.), Nerijus Adomavičius (22 tšk.) ir Ramūnas Norvilas (14 tšk.). „Milašaičių verslo“ komandoje daugiausiai taškų į varžovų krepšį į metė: Ovidijus Stropus (22 tšk.), Arvydas Ilginis (20 tšk.) ir Sigitas Stonkus (16 tšk.).
            Vėliau susitiko „Olimpo“ ir „Baudėjo“ komandos. Kol kas be pralaimėjimų žaidžiantys „ Olimpo“ krepšininkai vėl nugalėjo savo varžovus! Å i komanda rezultatu 85:76 į veikė priešininkus. „Olimpui“  daugiausiai taškų pelnė: Alidas Žukauskas ir Paulius Zakalskis – po 17 taškų, Saulius Pukinskas ir Remigijus Å adauskas – po 16 taškų. „Baudėjui“ daugiausiai taškų pelnė: Julius Paulauskas (34 tšk.), Laurynas Vagnorius (17 tšk.) ir Audrius Baguckis (11 tšk.).
           Paskutinėse tos dienos rungtynėse susitiko pirmenybių lyderiai „Inesa“ ir „Dagiai“. Lengvą pergalę rezultatu 93:51 šiame susitikime šventė „Inesos“ komanda. Laimėtojų gretose daugiausiai taškų pelnė Edvardas Varpiotas (31 tšk.), Dainius Vaškys (20 tšk.) ir Pranas Drakšas (16 tšk.). „Dagių“ komandoje daugiausiai  taškų pelnė Andrius Beinoras (23 tšk.) bei Tomas Bertašius (10 tšk.).
           Po V turo krepšinio pirmenybių  be pralaimėjimų žengia „Inesos“ ir „Olimpo“ krepšininkai. Tik vieną pralaimėjimą yra patyrusi „Lobikono“ komanda. Po vieną laimėjimą ir tris nesėkmes turi net trys pirmenybių komandos: „Milašaičių verslas“, SM95‘96‘ ir „Baudėjas“. PSC komanda turi dvi pergales ir tris pralaimėjimus, o pergalės skonio dar nepatyrė „Dagių“ komanda.
          
           VI ture, kuris vyks š. m. gruodžio 1-2 dienomis, susitiks:
„Milašaičių verslas“ – „Dagiai“;
 PSC – SM 95‘96‘;
„Inesa“ – „Olimpas“;
„Lobikonas“ – „Baudėjas“.
            Visos rungtynės vyksta UAB „Žemaitijos suvenyras“ sporto salėje ( Telšių g. 26A, Plungė).

 

Plungės sporto ir rekreacijos centro informacija
Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.