Plungės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biurui jau 15 metų!

2024-01-12

2024 m. Plungės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras ŠVENČIA 15-ąjį GIMTADIENĮ ir kviečia Plungės bendruomenę jį švęsti kartu! Gimtadienį pradėkime energingai su 15-os MANKŠTŲ programa!

Plungės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro misija – teikti aukštos kokybės ir mokslu pagrįstas visuomenės sveikatos paslaugas, puoselėjant gyventojų sveikatą, siekiant geresnės gyvenimo kokybės ir ilgesnių sveiko gyvenimo metų. 2024-ieji metai Plungės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro kolektyvui ir Plungės rajono savivaldybės žmonėms ypatingi tuo, kad įstaiga pradeda skaičiuoti 15-uosius nuoseklaus darbo visuomenės sveikatos srityje metus. Įstaigos veikla vis labiau įgauna realią, apčiuopiamą prasmę. Kaip žinia, rezultatai visuomenės sveikatos stiprinimo srityje nepasimato iš karto. Tam reikalingos investicijos: laikas, energija, žinios, reguliarus darbas su savimi, įpročių kontrolė. Nuoseklumas, nuolatinis sveikatos gerinimo strategijų peržiūrėjimas ir atnaujinimas svarbus ne tik individualiame, bet ir sisteminiame lygmenyse. Džiugu, kad vis dažniau sulaukiama atsiliepimų, jog Plungės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro teikiamos paslaugos pakeitė gyvenimą gerąja prasme – suteikė naudingų žinių, kurios vėliau padėjo pagrindus atsirasti sveikiems įpročiams ir geresnei gyventojų sveikatai. A. Šopenhaueris yra pasakęs: „Kiekviena tiesa turi įveikti 3 etapus: iš pradžių ji sulaukia pašaipos, vėliau – abejonės ir galiausiai apie ją kalbama, kaip apie savaime suprantamą dalyką“. Fizinis aktyvumas – būtinas sveikos gyvensenos veiksnys.

Kviečiame 60+ amžiaus žmones į 15 NEMOKAMŲ koordinacijos/pusiausvyros mankštų.

Užsiėmimai vyks nuo vasario 6 d. iki gegužės 14 d., antradieniais, Aktyvaus poilsio ir pramogų zonoje (Stoties g. 46, Plungė). Užsiėmimų pradžia 10:00 val.

Registracija tel. +370 670 22926.  Fiziniai pratimai ir mankštos gali padėti pagerinti koordinaciją, pusiausvyrą, griuvimo prevenciją, nuotaiką, širdies veiklą, sustiprinti kaulus bei sąnarius, virškinimą ir palengvinti ar net atsikratyti depresijos, sumažinti kraujospūdį, nerimą, stresą bei pagerinti miego kokybę.

Plungės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro inf.

Kviečiame prisijungti į 15 NEMOKAMŲ MANKŠTŲ šeštadieniais 10.00 val. nuo 2024 m. sausio 13 d. INFORMACIJA ir REGISTRACIJA tel. 8 673 34 028.

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.