Plungės rajono savivaldybės vadovai susitiko su vidaus reikalų viceministru G. Surpliu

2017-05-18

Gegužės 12 dieną Savivaldybėje meras Audrius Klišonis, jo patarėjai Gintautas Vaitkevičius ir Mantas Česnauskas, vicemeras Mindaugas Jurčius, Savivaldybės administracijos direktorius Albertas Krauleidis susitiko su vidaus reikalų viceministru plungiškiu Giedriumi Surpliu.

Už regioninę politiką ir elektroninės valdžios klausimus Vidaus reikalų ministerijoje atsakingas G. Surplys gimęs ir augęs Plungėje, baigęs „Ryto“ vidurinę mokyklą, lankęs šachmatų treniruotes klube „Bokštas“ ir net du kartus buvęs Plungės rajono šachmatų čempionu.

G. Surplys yra Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto Europos studijų magistras ir Jungtinės Karalystės Birmingamo universiteto diplomatijos magistras. Galimybę baigti magistrantūrą Anglijoje įgijo 2003 metais, laimėjęs Britų tarybos „Chevening“ stipendiją. Dešimt metų dirbo Vidaus reikalų ministerijos įsteigtame Jungtiniame techniniame sekretoriate komunikacijos vadovu, nuo 2012 iki 2015 metų buvo Prezidentės Dalios Grybauskaitės kalbų rašytojas. 2009 metais ėjo užsienio reikalų ministro Vygaudo Ušacko patarėjo pareigas.

Taip pat yra dirbęs Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijos dėstytoju, dienraščio „Lietuvos žinios“ pasaulio naujienų korespondentu, LRT televizijos laidos „Būk artistas!“ vedėju ir laidos „Ant palangės“ redaktoriumi.

Su Plungės rajono vadovais viceministras G. Surplys kalbėjosi keletu klausimų. Meras A. Klišonis išreiškė susirūpinimą dėl aplinkos ministro užmačių keisti Žemaitijos nacionalinio parko statusą, taip pat – dėl Finansų ministerijos iniciatyvos mažinti finansavimo dalį regionams skirtiems projektams.

Taip pat kalbėta ir apie Plungės rajono savivaldybės gyventojų norą turėti modernų sporto kompleksą su baseinu. Šio projekto paraiška gegužę bus teikiama Valstybės investicijų programai.

Buvusį plungiškį domino bendra Plungės rajono savivaldybės situacija, jau pradėti įgyvendinti ir dar tik planuojami projektai infrastruktūrai ir rajono patrauklumui gerinti. Sutarta nuolat palaikyti ryšį, kad šiuo metu Pavilnyje gyvenantis  viceministras nuolat jaustų ir Plungės pulsą.

 

Plungės rajono savivaldybės informacija

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.